Connect with us

Espor

First Strike 1. Açık Elemeleri’nde mini, performansıyla dikkat çekti

First Strike’ın ilk açık elemelerinde @csgomini bütün istatistiklerde zirveye oynadı!

first-strike-turkiye

VALORANT Türkiye hesabından VALORANT First Strike 1. Açık Elemeleri’nde öne çıkan oyuncular ve istatistikleri paylaşıldı.

Oxygen Esports’un birinci, Futbolist’in ise ikinci olarak bitirip bölgesel finallere katılma hakkı kazandığı ilk açık elemelerin istatistikleri paylaşıldı. Turnuvanın favorileri arasında gösterilen BBL Esports’tan Russ ortalama çatışma skoru ve tur başına skor istatistiklerinde ilk beşe girerken takımı sürpriz bir şekilde üçüncü olarak bölgesel elemelere katılma şansını diğer elemelere bıraktı. İlk elemeyi dördüncü sırada tamamlayan Sangal Esports’tan mini ise paylaşılan bütün istatistiklerde zirveye oynayarak dikkatleri üzerine çekti.

İstikrarlı performansıyla elemelerde takımına büyük katkı sağlayan isim 1.63’lük KDA oranıyla bu istatistikte 1.93 ile zirveye oturan Turko’nun ardından ikinci sırada yer aldı. Tur başına hasar istatistiğinde 171.5 ile birinci sırada olan Draven’dan sonra 169.2 ile ikinci sırada olan isim mini, ortalama çatışma skoru ve tur başına skor istatistiklerinde sırasıyla 281.8 ve 1.0 ile ilk sırada yer aldı.

wtcN: Kötü oynadık, elendik

Oyun merakını babasının internet kafesinde edinmiş bir dilbilim öğrencisi. Editörlük yapar.

1 Yorum

1 Comment

  1. Pingback: İzmir'de yaşanan depreme canlı yayında yakalandılar

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor