Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

fnatic tecrübeli oyuncuları JW ve KRIMZ ile sözleşme uzattığını açıkladı

İsveçli CS: GO devi fnatic, JW ve KRIMZ’in sözleşmelerini 3’er yıl uzattığını açıkladı.

İsveçli CS: GO devi fnatic, uzun yıllardır kendileri adına mücadele eden JW ve KRIMZ‘in sözleşmelerini uzattıklarını açıkladı.

Kulübün resmi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada hem JW hem de KRIMZ ile üçer yıllık yeni bir sözleşme imzalandığı açıklandı. Açıklamayı iki oyuncu için özel bir video hazırlayarak yayınlayan fnatic, daha sonrasında iki oyuncunun da görüşlerini hesaplarından paylaşmayı unutmadı. Sosyal medya hesabından yapılan açıklama ile aynı zamanda JW de Twitch’den canlı yayın açtı ve KRIMZ ile birlikte sözleşme uzattıklarını bir kez de kendi ağızlarından dile getirdiler.

Şu anki fnatic kadrosunda yer alan isimlere bakacak olursak JW ve KRIMZ’in diğer oyunculara göre takım için çok daha uzun bir süredir mücadele ettiklerini görebiliriz. JW, fnatic kadrosuna 6 Ağustos 2013’de katıldı ve 15 Ağustos 2016’ya kadar aralıksız olarak takımın formasını giydi. Bu tarihte GODSENT‘e transfer olan oyuncu, 4 Şubat 2017’de tekrardan fnatic kadrosuna dahil oldu ve bir daha hiç ayrılmadı. KRIMZ’in fnatic macerası ise 30 Haziran 2014’de başladı. Yine aynı şekilde 15 Ağustos 2016’da GODSENT kadrosuna dahil olan KRIMZ, 24 Kasım 2016 tarihinde fnatic’e geri döndü ve o zamandan bu yana fnatic formasını terletiyor. Yapılan son hamleye bakacak olursak bu ikiliyi uzun bir süre daha yan yana izleyeceğiz gibi gözüküyor.

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Counter-Strike Global Offensive