Connect with us

Espor

Fnatic VALORANT oyuncusu Boaster, BBL Esports şarkısını söyledi

Boaster, yaptığı paylaşım ile şaşırttı.

Fnatic VALORANT oyuncusu Boaster, BBL Esports şarkısını söyledi

VCT 2022 Challengers Türkiye 1. Aşama 1. Hafta kapalı elemelerinin başlamasına kısa bir süre kala Fnatic’in İngiliz VALORANT oyuncusu Jake “Boaster” Howlett’ten şaşırtan bir paylaşım geldi. 26 yaşındaki VALORANT oyuncusu BBL Esports’un şarkısını söyledi.

Howlett, Twitter hesabı üzerinden yaptığı videoda, 25 Eylül 2021’de BBL Esports için Botan B tarafından yazılan ve seslendirilen Hasdur şarkısını söyledi. Ayrıca oyuncu paylaşımında BBL Esports’a, VCT 2022 Challengers Türkiye 1. Aşama 1. Hafta kapalı elemeleri kapsamında saat 20:00’da çıkacağı ilk karşılaşma olan Galakticos mücadelesi için şans diledi.

Kısa süre içerisinde büyük ilgi gören paylaşım hakkında takımın oyuncuları ve diğer üyeleri de oldukça iyi olduğu yorumlarını paylaşırken, şarkıyı hazırlayan isim ile İngiliz oyuncu ile de aralarında bir diyalog gerçekleşti.

Botan B Twitter üzerinden “İlk kez bir parçamı Cover’layanı görüyorum” derken, Boaster ise “Orjinal çok iyiydi, bu yüzden gerçekten yapmak istedim.” dedi. Howlett’ın paylaşımını aşağıda görebilirsiniz.

https://twitter.com/OfficialBoaster/status/1481628221674180609


İlginizi Çekebilir:

VCT 2022 Challengers Türkiye 1. Aşama 1. Hafta kapalı elemeleri eşleşmeleri belli oldu

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor