Connect with us

Güncel

Football Manager 2022’nin çıkış tarihi belli oldu!

FM 22 çıkış yaptığı ilk günden itibaren Game Pass üzerinden oynanabilir olacak!

Sports Interactive tarafından geliştirilip Sega’nın yayıncılığını üstlendiği futbol menajerliği simülasyon oyunu Football Manager 2022’nin, PC ve Mac’te 9 Kasım Salı günü çıkış yapacağı duyuruldu. Ayrıca FM serilerinde her yıl olduğu gibi bu yıl da oyuncular erken erişim versiyonuna ulaşabilecek. FM 22 çıkış yaptığı ilk günden itibaren Game Pass üzerinden oynanabilir olacak!

Football Manager 2022’ye Erken Erişim Fırsatı

Katılım sağlayan dijital mağazalardan* oyun piyasaya sürülmeden önce FM22’yi (Steam/Epic/Windows) önceden satın alan menajerler, %10 indirime ve genellikle oyunun piyasaya sürülme tarihinden iki hafta önce kullanılabilir olan** oyunun Erken Erişim versiyonuna erişime sahip olacak.

Taşınabilir Cihazlara Yöenlik Oyunlar Yeni Sezonda Geri Dönüyor!

FM22 Mobile da (iOS/Android) 9 Kasım’da sahalara adım atıyor. Ekim’in başlarından itibaren FM22 Mobile, App Store’da ön sipariş, Google Play’de ise ön kayıt için mevcut olacaktır.

iOS’ta FM22 Mobile için ön sipariş vererek oyuna sahip olacak ve yayınlanır yayınlanmaz oynayabileceksiniz. Android kullanıcıları için FM22 Mobile ön kaydı, oyun indirilmek için hazır olduğunda bildirim alacağınız anlamına gelir.

Nintendo Switch’te ise FM22 Touch için eksiksiz piyasaya çıkma ayrıntıları çok yakında oyuncularla olacak.

FM22 İlk Günden İtibaren Game Pass İle Piyasa Sürülecek!

Football Manager’ın geçen yıl Xbox’a başarılı dönüşünün ardından, FM22 ve FM22 Xbox Edition’ın, her iki oyun da 9 Kasım’da piyasaya sürüldüğünde İlk Günden itibaren Xbox Game Pass ile oynanabilir olacağını resmen duyurdu. Xbox Game Pass, aylık ufak bir ücret ödeyerek 100’den fazla yüksek kaliteli oyunu oynamanıza izin veren bir abonelik hizmetidir. Xbox web sitesi üzerinden daha fazla bilgiye erişebilirsiniz.


İlginizi Çekebilir:

eFootball PES 2021 Mobile 450 milyon indirmeye ulaştı

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel