Connect with us

Espor

Fortnite Anlık 2 Milyon Oyuncuya Ulaştı

Fortnite Anlık 2 Milyon Oyuncuya Ulaştı

Playerunknown’s Battlegrounds Battle Royale mücadelesinde büyük abi durumunda, ancak Fortnite hızla kendini ve oyuncu topluluğunu geliştirmeye devam ediyor. Epic Games bugün oyunun 40 milyon oyuncuya sahip olduğunu ve en yüksek kullanıcı sayısının en son iki milyonu aştığını oyuncular ile paylaştı.

Fortnite’ın istatistiklerini çoğu diğer oyunlarda olduğu kadar tutmak kolay değil, çünkü oyun Steam’de değil ve bu sayede, işlerin nasıl gittiğini görmek istediğimizde rakamlara ulaşamıyoruz. Epic Games, yapılan röportajda yeni bir harita veya araç ekleme planlarının olmadığını söyledi. Ayrıca bu yüksek sayıların Fortnite’ın PlayStation 4 platformunda rakibinin olmamasına da bağlayabiliriz.

Fortnite’ın Tasarımcısı Williamson: “Haritayı dolaşmak için araç eklememiz gerekmiyor”

Oyunun tasarımcısı Eric Williamson, araç eksikliği ile ilgili “Seyahat zamanı çoğunlukla nereye gitmek isterseniz gitmenizi sağladığı için haritayı dolaşmak için araç eklememiz gerekmiyor” dedi. Röportaj, oyunun daha iyi görünmesini ve daha iyi çalışmasını sağlamak için başkanın ilerlemesi gibi diğer konuları da kapsıyor.

Oyunun haritası bu haftalarda büyük bir güncelleme alacak. PS4, Xbox One ve PC sürümlerini kapsayan bu güncellemede haritanın batı kısmına yeni bir şehir eklenirken, bitki örtüleri birbirinden daha da farklılaştırılıyor.

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. [email protected]

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor