Connect with us

Fortnite

Fortnite Winterfest’in tüm ödülleri!

Yeni yıl demek hediye demek!

Kış Fortnite’a çok keyifli ve bol ödüllü bir biçimde geldi! Fortnite Winterfest 2019‘da oyuncuları bekleyen bir sürü sürpriz var.Fortnite‘ın kış ve yeni yıl temalı etkinliği olan Winterfest beraberinde farklı oyun modları ve birbirinden güzel hediyeler getirdiği için haliyle oyuncular tarafından en çok beklenen etkinliklerden biri oluyor. Bu sene Chapter 2‘nin de başlaması ile birlikte Winterfest coşkusu da oyun içerisinde kendini daha coşkulu bir biçimde hissettiriyor.

Oyuncular ödüllere ücretsiz bir biçimde sahip olmak için günlük görevleri yerine getirmek durumundalar. Bunun yanı sıra her 24 saatte bir olmak üzere oyun tarafından size sunulan hediyeyi de açabilirsiniz.

Fortnite Winterfest

Fortnite Winterfest 2019 Hediyeleri!

Ornament Soldier kostümü, Wooly Mammoth kostümü, Treefal paraşütü, Millennium Falcon paraşütü, Shortbread Slicer baltası, Peppermint Pick baltası, New Year 2020 silah kaplaması, Well Wrapped silah kaplaması, Snowshaker emote’u, The Great Crackup yükleme ekranı görseli.

Fortnite Winterfest 2 Ocak tarihinde son bulacak.

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fortnite