Connect with us

Espor

FUT Esports Manchester’da Red Bull Home Ground 3’de mücadele verecek

FUT Esports’un Red Bull Home Ground 3’teki mücadelesi başlıyor.

FUT Esports Manchester’da Red Bull Home Ground 3'de mücadele verecek
Fotoğraf: FUT Esports

Dünyanın dört bir yanından VALORANT takımlarının karşı karşıya geldiği Red Bull Home Ground, bu sene de en üst düzey VALORANT rekabetini yaşatmak ve oyunu başka bir boyuta taşımak için start alıyor. Geçen seneden farklı olarak Kuzey Amerika takımlarının da hünerlerini sergilediği dev VALORANT turnuvası Red Bull Home Ground’da Türkiye’yi temsil edecek takım, ülke elemelerinin ardından başarılı olan FUT Esports oldu.

FUT Esports Manchester’da şampiyonluk peşinde

Sene boyunca katıldıkları turnuvalarda aldıkları sonuçlarla başarılarını ispatlamış 8 takım, 9-11 Aralık tarihlerinde Manchester şehrindeki Victoria Warehouse’ta yapılacak Red Bull Home Ground Dünya Finali’nde şampiyonluk için karşılaşacak. Temsilcimiz FUT, turnuvaya; 100 Thieves, Team Liquid ve Team Heretics takımlarının yer aldığı B grubundan başlayacak.

FUT Esports, 28 Ağustos Pazar günü gerçekleşen Red Bull Home Ground Türkiye Finali’nde Thunderbolts Gaming takımını 3-1 geçerek Manchester biletini cebine koymuştu. Dünyanın en iyi VALORANT oyuncularının mücadele vereceği Red Bull Home Ground Dünya Finali, her gün 9-11 Aralık tarihlerinde 16:00’dan itibaren Red bull’un Türkçe Twitch kanalı üzerinden Türkçe anlatımla canlı yayınlanacak.


İlginizi Çekebilir:

Denizbank İstanbul Wildcats’te Farftech – Parus değişikliği!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor