Connect with us

Espor

FUT Esports, PUBG Mobile koçu Kozki ile yollarını ayırdı!

FUT Esports, PUBG Mobile koçu Kozki ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayırdı.

FUT Esports, PUBG Mobile koçu Kozki ile yollarını ayırdı!
Twitter: FUTesportsgg

Birçok alanda faaliyetlerini sürdüren ve bu alanlarda başarılı olmayı başaran FUT Esports, yeni bir duyuru ile espor gündemine düştü. Mücadele edip başarılar yakaladığı bir başka alan olan PUBG Mobile‘da FUT ekibi, PUBGM ekibinden ayrılan bir ismi taraftarları ve espor topluluğu ile resmen paylaştı. İşte tecrübeli ekibin resmi Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu duyuru:

FUT Esports’ta Kozki ayrılığı!

Takımın PUBG Mobile kadrosunda koç olarak görev yapan Korhan “Kozki” Kiracılar’ın takımda ayrıldığı resmen duyuruldu. Bunun üzerinde Kozki de TwitLonger aracılığıyla takıma olan vedasını paylaştı:

  • “Evet bir yolun sonuna geldik. Her şeyden önce FUT çatısı altında beraber çalıştığım, güldüğüm eğlendiğim ve bir amaç uğruna çabaladığım tüm oyuncularıma çok teşekkür ederim hepsi muhteşem insanlar. Sonrasında Cesur Abi, Sinan Abi, Furkan Abi, Baki Abi ve Berkeye çok teşekkür ederim FUT gerçekten çok profesyonel ve yönetim olarak çok güçlü bir kulüp. Burada bir çok insanla tanıştım ve beraber vakit geçirdik. Diğer takımların oyuncuları olsun FUT Staff olsun hepsi çok tatlı insanlar ve aile gibiler. Hepsini özleyeceğim.”

Bunlara ek olarak Kozki, takım tekliflerine açık olduğunu da belirtti.


İlginizi Çekebilir:

NAVI, cNed ve ANGE1’li yeni VALORANT takımını duyurdu

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor