Connect with us

Espor

FUT Esports yeni PUBG kadrosunu açıkladı

Yeni PUBG takımı ile FUT Esports turnuvalara hazır olduğunu gösterdi.

FUT Esports

Türkiye’nin başarılı espor organizasyonlarından FUT Esports geçtiğimiz günlerde Bölgesel Partner temsilcisi olmuştu. PUBG kadrosundan 4 isimle yollarını ayırdıktan sonra, bugün yeni kadroyu sosyal medya hesapları üzerinden paylaştılar.

https://twitter.com/FUTesportsgg/status/1630946006719160320

Tanıtım videosunda eski PUBG oyuncusu rip9’nda espor arenasına geri dönmüş olduğunu görüyoruz. Rip9 aynı zamanda yeni takımın menajeri olacak. Yeni takımda yer alan oyuncuların çarpıcı oyun anlarıyla hazırlanan tanıtım videosu, hayranları tarafından çok beğenildi.

FUT Esports PUBG Kadrosu

  • TeaBoneTV
  • AitzyPUBG
  • BeamiPUBG
  • vardFPS

Yeni takımında bulunan oyunculardan Vard, 2018’den beri PUBG arenasında ve Digital Athletics’de oynuyordu. İlk 5’e girdiği sayısız başarıları ve hızlı refleksleri ile biliniyor. Teabone da 2018’de başladığı PUBG macerasına birçok başarı ekleyerek devam ediyor. Son olarak 2022 PUBG Nation Cup’da şampiyon olarak $25.000’lık bir ödülle ayrıldı. Aynı zamanda kendisi Norveç espor klübü Heroic’de oynadı. Teabone gibi eski Heroic oyuncusu olan Beami ve PCS ikinciliği ve üçüncülüğü bulunan Aitzy de  yeni takımda yer alacak.


İlginizi Çekebilir:

FUT Esports yeni sezon PUBG Mobile takımı kadrosunu tanıttı

 

İletişim: esrasenekci@gmail.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor