Connect with us

Espor

G2 Esports, Ralph Lauren ile ortak oldu!

Moda markası Ralph Lauren ile ortaklık duyuruldu.

Avrupa espor organizasyonu G2 Esports, lüks moda markası Ralph Lauren ile bir ortaklık duyurdu .

Ortaklığın bir sonucu olarak, Ralph Lauren ve G2, TikTok ve Twitch gibi platformlarda bir dizi ‘önce dijital’ aktivasyon başlatacak. Ayrıca, her iki kuruluş da ‘küresel kampanyalar’ ve etkinlikler üzerinde iş birliği yapacak.

G2 Esports’un League of Legends oyuncusu Martin “Rekkles” Larsson da Ralph Lauren’in Wimbledon Kampanyasında yer alacak.

G2 Esports Ralph Lauren

Rekkles’in yanı sıra, markanın tenis turnuvasının resmi donanımcısı olarak 16. yılını kutlarken, kampanyaya çeşitli ‘yüksek profilli’ sporcuların katılması bekleniyor.

Ralph Lauren ayrıca G2 Esports için özel moda tasarımcısı seçildi.

G2 Esports’un Kurucusu ve CEO’su Carlos ‘Ocelote’ Rodriguez şu sözlere yer verdi: “Bugün hayatımdaki ve G2’nin tarihindeki en özel günlerden biri. Uzun yıllardır sevdiğim bir marka artık G2 ailesinin bir parçası. Ralph Lauren, G2 ile ortaklaşa oyun dünyasına girdi ve hiçbir şey bizi kendi işimizi yaparken onların stratejilerini uygulayabilmekten daha mutlu ve gururlu kılamaz.

2021, Avrupa espor organizasyonu için şimdiden verimli bir yıl oldu. Bahis şirketi Betway ile ortaklık kurmanın yanı sıra G2, Bondly ve adidas ile de anlaşmalar yaptığını duyurdu.


İlginizi Çekebilir:

Özgür “woxic” Eker yaptığı yeni açıklama ile herkesi heyecanlandırdı

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Espor