Connect with us

Espor

Galakticos 2 oyuncusu ve koçlarıyla yollarını ayırdıklarını duyurdu!

Galakticos bugün itibariyle 2 oyuncusu ve koçlarıyla yollarını ayırdıkları duyurdu!

Galakticos 2 oyuncusu ve koçlarıyla yollarını ayırdıklarını duyurdu. TCL 2020 Winter turnuvasında çeyrek finale kadar yükselmeyi başaran Galakticos, İstanbul Wildcats ile karşılaştı. Bu maçta mağlup olarak turnuvayı 5. sırada bitiren Galakticos kadrosunda değişikliğe gitmeye karar verdi. Kadro değişikliğini ise resmi Twitter hesabı üzerinden duyurdu.

Galakticos 2 Oyuncusu ve Koçlarıyla Yollarını Ayırdı!

Galakticos, 2 oyuncusu ve koçlarıyla yollarını ayırdığını Twitter hesabı üzerinden şu açıklama ile duyurdu:

TCL 2020 Winter turnuvasında ki hatalarından dolayı birçok taraftar Trix’e ısınamamıştı. Belki bu sebep ayrılık kararını tetiklemiş olabilir.

Oyuncuların Nalu ismiyle tanıdığı, Slovenyalı espor koçu Tim Hostnik şimdiye kadar birçok takımın antrenmanları ile ilgilendi. 8000 saate yaklaşan çalışma tecrübesiyle Nalu, şimdiye kadar EGN, Team Refuse, Enigma Esports, Sensei, eXtatus, Origen ve en sonda Galakticos gibi takımlara koçluk yaptı. Bugün ise Galakticos, Nalu ile yollarını ayırdıklarını duyurdu.

Jungler Rolünü Üstlenen Trix

2014 yılında Wild Fire takımı ile profesyonelliğe adım atmış olan Trix isimli oyuncumuz Mehmet Furkan Çoruk şimdiye kadar birçok başarıya imza attı. 2019 yılının Mayıs ayında Galakticos’a transfer olan Trix, bugün itibari ile takımdan ayrıldı.

Destek Oyuncusu Tarky

Profesyonel hayatına Cyber Gaming takımında başlayan Çek Cumhuriyeti vatandaşı Jakub Vaňkát yani bilinen adıyla Tarky taraftarların çok sevdiği oyunculardan biriydi. Bugün itibari ile Galakticos takımından ayrıldığını öğrendik.

Yazmayı, çizmeyi ve okumayı seven bir C# sevdalısı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

Espor