Connect with us

Espor

Galakticos #HerSkor1Fidan kampanyasını başlattı!

.@TeamGalakticos: “Yanan ormanlar bizim ciğerlerimiz. “

Galakticos #HerSkor1Fidan kampanyasını başlattı!

28 Temmuz Çarşamba günü Antalya Manavgat’ta başlayan orman yangınları ülkemizin dört bir yayına yayıldı ve ciğerlerimizi dağladı. Yangınlar hala sürerken, Galakticos ekibi takdir edilesi bir davranış ile yeni bir kampanya başlattığını duyurdu.

Takımın 29 Temmuz Perşembe gününün akşam saatlerinde yaptığı sosyal medya paylaşımlarına göre, VFŞL Yaz Mevsimi 8.Hafta ilk gün oynanacak 1907 Fenerbahçe Espor karşılaşmasından itibaren Galakticos mevsim sonuna kadar çıkacakları maçlarda alacakları her skor için TEMA vakfına 1 fidan bağışlayacak.

Takımın yaptığı paylaşımda şu sözlere yer verildi: “Meydana gelen zararların yaralarını sarmak adına #VFŞL 8. hafta karşılaşması olan 1907 Fenerbahçe mücadelesinden başlayacak şekilde mevsim sonuna kadar oynayacağımız tüm mücadelelerde alacağımız her skor için TEMA Vakfı’na 1 adet fidan bağışlayacağız. Geçmiş olsun Türkiye! “

Galakticos #HerSkor1Fidan kampanyasına Elramir’den destek

Yeni kampanyanın #HerSkor1Fidan ile duyurulmasının ardından takımın ormancısı Taha “Elramir” Yurdagüven de bu kampanyaya destek veren bir adım attı. Oyuncu takımın duyurusunu RT yaparak ligin son iki haftasında alacağı tüm asistler kadar fidan bağışlayacağını açıkladı.

Hem takım tarafından yapıla paylaşım, hem de Elramir’in kampanyaya destek olmak için attığı adım espor severler tarafından oldukça olumlu karşılandı. Duyuru Tweet’ine cevap veren kullanıcıların çoğu, Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi’nde mücadele eden diğer takımların da böyle bir fidan bağışı kampanyası düzenlemesi gerektiğine dair düşüncelerini paylaştı.


İlginizi Çekebilir:

İsmailcan “XANTARES” Dörtkardeş: “Ameliyat bitti. Şu anda iyi hissediyorum.”

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor