Connect with us

Espor

Galakticos League of Legends takımında 4 ayrılık!

Şampiyonluk Ligi 2023 Yaz Mevsimi için hazırlıklar sürüyor.

Galakticos League of Legends takımında 4 ayrılık!

League of Legends espor dünyasında Mid-Season Invitational 2023 heyecanı devam ederken, ülkemizdeki takımlar da Şampiyonluk Ligi 2023 Yaz Mevsimi için hazırlıklarını sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde DenizBank İstanbul Wildcats ve FUT Esports’un League of Legends kadrosunda yaptığı değişikliklerin ardından Galakticos League of Legends takımında da 4 ayrılık yaşandı.

Galakticos ekibinde yaşanan ayrılıklar 4 Mayıs Perşembe günü öğleden sonra takımın sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşımlar ile duyuruldu. Paylaşımlara göre Şampiyonluk Ligi 2023 Kış Mevsimi’ni 7. sırada bitiren takımın oyuncularından İlker “Ruep” Bilen, kaptan Lev “Nomanz” Iakshin, Bae “Sloth” Jung-sub ve Burak “Çamanagazo” Uçar ile yolların karşılıklı olarak ayrıldı.

Yaşanan ayrılık sonrasında takımdan veya oyunculardan herhangi bir açıklama gelmezken, paylaşımlarda yolların ayrıldığı 4 kişiye takıma verdikleri emekten dolayı teşekkür edilip, gelecek kariyerlerinde başarılar dilendi.

Galakticos League of Legends takımı kadrosu

Liquipedia’nın verilerine göre yaşanan ayrılıkların ardından Galakticos League of Legends takımı kadrosu aşağıdaki gibi şekillendi.

  • Lim “Soboro” Seong-min
  • Mustafa “Rames” Korkmaz

İlginizi Çekebilir:

League of Legends Türkiye 2. Ligi elemeleri formatı açıklandı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor