Connect with us

Espor

Galakticos’ta Vez dönemi uzun sürmedi

Galakticos League of Legends takımının koçu Vez, takımı ile yollarını ayırdıklarını açıkladı.

Galakticos'ta Vez dönemi uzun sürmedi
Fotoğraf: Playerbros

Geçmişte Bursaspor Esports ve 5 Ronin gibi takımlarda takım menajeri ve koç gibi pozisyonlarda gördüğümüz, öncesinde ise Riot Games Türkiye ekranlarında boy gösteren Vezni “Vez” Tönissen, 26 Temmuz’da Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi’nde mücadele eden Galakticos’a koç olarak katılmıştı.

Espor dünyasında sevilen ismin Galakticos macerası uzun sürmedi. 26 Temmuz Salı günü takıma katılan Vez, 3 Ağustos Çarşamba gününün öğle saatlerinde takımdan ayrıldığı haberini takipçileri ile paylaştı.

Vez: “Galakticos ile anlaşarak sözleşmeyi karşılıklı olarak fesih ettik”

Kişisel Twitter hesabı üzerinden paylaştığı Tweet’te Tönissen, Galakticos ile anlaşarak karşılıklı olarak sözleşmelerini fesih ettiklerini belirtirken, geçtiğimiz hafta çıktıkları Beşiktaş Esports karşılaşması hakkında şu sözleri dile getirdi: “Gönül isterdi ki BJK maçında taraf seçimini doğru bilseydik de bu kısa serüveni 2-0 ile sonuçlandırıp veda etseydim.”

Açıklamasının devamında bazı fikir ayrılıklarından dolayı ayrılmasının daha sağlıklı olduğunu düşünüp yönetim ile görüştüğünü belirten Vez, “En güzel şekilde yollarımızı ayırdık. Başta Mehmet Murat İsen olmak üzere herkese teşekkür ederim. Vizyonları, espora olan tutkuları ve yapıcı tavırları gerçekten çok güzel, Galakticos’a sezonun kalanında başarılar dilerim.” sözleri ile Galakticos’a veda etti.


İlginizi Çekebilir:

Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi 7. hafta tamamlandı!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor