Connect with us

LoL

Galatasaray Espor, 2021 yılı Kış Mevsimi koç kadrosunu açıkladı!

.@GSEsports, 2021 yılı Kış Mevsimi koç kadrosunu açıkladı!

galatasaray espor koç kadrosu

VFLŞ 2021 Kış Mevsimi‘ne iddialı bir as kadro ile giren Galatasaray Espor, takımın koç kadrosunu da duyurdu!

Geçtiğimiz sezon bir türlü istediğini bulamayan organizasyon bu seneye iddialı bir şekilde giriyor. Kadrosu tamamen belli olan iki takımdan birisi olan GS, kağıt üstünde şu anda bir hayli güçlü görünüyor. As kadrosunu neredeyse baştan oluşturan ekibin kadrosu transferler sonrası şöyle şekillenmişti:

  • Üst Koridor: Berkant “Luana” Kayhan
  • Orman: Berk “Mojito” Kocaman
  • Orta Koridor: Onur Can “Bolulu” Demirol
  • Alt Koridor: Ege “Padden” Acar
  • Destek: Onur “Zergsting” Ünalan

Hem as hem de akademi kadrosu tamamen belli olan ekip kısa bir süre önce koç kadrosunu da duyurdu. Geçtiğimiz sezonu Akademi Ligi’nde geçiren koç Ömer “Basei” Onay bu sezon as takımın başına geçiyor! Akademi takımı koçluğunu da Canberk “Coosone” Büyükyolaçan devralıyor olacak. Takımın analistlik görevini Barış “Raiden” Uzun, akademi takımı yardımcı koçluğunu da Berkay “Chonocleas” Özata üstlenecek.

Teknik ekip ile ilgili takımın yönetimi tarafından gelen yorumlar ise şu şekilde:

“Geçtiğimiz mevsime League of Legends Akademi takımımızda başlayıp gösterdiği performans ile as takım koçluğu görevine getirilen ve galibiyet serisini as takımımıza da yansıtan koçumuz Ömer “Basei” Onay ile sözleşme yenileyerek takımımızın temellerini korumaya devam ediyoruz.”

“Analist olarak başladığı Galatasaray kariyerinde Basei’nin yerine geçen ve Akademi takımı yeteneklerimizi daha da ön plana çıkartan Canberk “Coosone” Büyükyolaçan ile tekrar sözleşme imzalayarak, koç ekibimizi devam ettiriyoruz.”

“Koç ekibimizin yanı sıra, as takımımızda Analist görevini üstlenecek Barış “Raiden” Uzun ve akademi takımımızı odak noktamız haline getirebilmemiz konusunda Coosone ile birlikte çalışacak yardımcı koç Berkay “Chonocleas” Özata ile anlaşarak teknik ekibimizi tamamlıyoruz!”

Şampiyonluk yarışında üst sıralara oynayacağına kesin gözüyle bakılan Galatasaray kadrosu bu son transferlerle tamamlanmış oldu. Bakalım onlar önümüzdeki sezon neler yapacak?

5 Ronin, 2021 yılı için koç ili ile anlaştı!

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL