Connect with us

Espor

Galatasaray Espor, Onur “Padisah” Dönmez’i renklerine kattı

.@GSEsports VALORANT takımının yeni üyesi @padisahvalorant oldu.

Galatasaray Espor, Onur "Padisah" Dönmez'i renklerine kattı
Fotoğraf: twitter.com/GSEsports

VALORANT Challengers 2023 Türkiye: Birlik Split 2 ligi öncesi IF Parla Esports ile Fire Flux Esports’un birleşmesi gündeme bomba gibi düşerken, diğer takımlar da çalışmalarına devam ediyor. Son olarak Galatasaray Espor, renklerine kattığı yeni isim ile birlikte gündemimize geliyor.

20 Mart Pazartesi gününün akşam saatlerinde takımın sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılan bir video ile birlikte 18 yaşındaki genç VALORANT oyuncusu Onur “Padisah” Dönmez’in transferi duyuruldu.

Kariyerinde daha önce Fenerbahçe Esports, S2G Esports ve Anatolia Esports gibi takımlarda forma giyme şansı yakalayan Padisah, transferinin duyurulmasının ardından yaptığı paylaşımda duygu ve düşüncelerini şöyle aktardı:

“Galatasaray ailesine katıldığım için çok mutluyum. Takımın içindeki enerji gerçekten çok güzel, birlikte çok güzel işler başaracağımıza inanıyorum.”

Galatasaray Espor VALORANT kadrosu

Liquipedia.net üzerinde yer alan bilgilere göre sarı kırmızılı takımın VALORANT kadrosu son transferin ardından aşağıdaki gibi şekillendi.

  • Can “Touven” Eryıldız
  • Kadri “Docent” Vatandaş
  • Utku Onur “DeadInk” Aydın
  • Mert “MerSa” Saatçi
  • Onur “Padisah” Dönmez

Sizler Onur “Padisah” Dönmez’in Galatasaray’a katılması hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okurlar ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir:

Fire Flux Esports ile IF Parla Esports birleşti!

VALORANT Ajanları tam liste! VALORANT kaç tane ajandan oluşuyor?

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor