Connect with us

Güncel

Gamescom 2021 tamamen dijital gerçekleşecek

Gamescom artık karma bir etkinlik yerine tamamen çevrimiçi olarak gerçekleşecek.

Gamescom

Çevrimiçi bir etkinlik yerine hibrit etkinlik olarak çalışma planlarına rağmen , gamescom 2021 artık yalnızca çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek.

Alman Oyun Endüstrisi Derneği, bu kararı, gamescom ortakları ve katılımcıları ile “kapsamlı tartışmalar” sonrasında aldı. Etkinlik şimdi tüm hayranlar için Ağustos ayında ücretsiz olarak sunulan dijital bir etkinlik olacak.

Koelnmesse’nin baş işletme sorumlusu Oliver Frese, “Hibrit konsepti ortaklar tarafından çok iyi karşılanmış olsa da, gerekli planlama güvenilirliği nedeniyle etkinliğin sektördeki birçok şirket için hala çok erken geldiğini anlamamız gerekiyordu” dedi. “Bu nedenle, bu yıl yine tamamen dijital bir etkinlik için çalışacağız. Yeterli hazırlık süresiyle, Ağustos 2021’in sonunda oyun topluluğuna daha da güçlü bir çevrimiçi etkinlik sunabileceğiz.”

Bu kararla etkinlik ekibi, 25 Ağustos’ta Geoff Keighley ile Açılış Gecesi Canlı ile başlayacak. 27 Ağustos’ta sona erecek şekilde 2020’nin çevrimiçi etkinliğinin başarısını ilerletmeye çalışacak.

Gamescom’un geliştirici konferansı devcom, bir hafta boyunca içerik, iş ve daha fazlası arasında geçiş yaparak oyun endüstrisinin farklı sektörlerini birbirine bağlayacak tam bir dijital programa geçiş yapıyor. Gamescom kongresi 26 Ağustos’ta yapılacak ve “oyunların sosyal, ekonomik ve kültürel potansiyeline” değinecek.

Etkinliğin resmi web sitesinde gamescom’un tüm dijital teklifleri hakkında daha fazla bilgi edinebilir , tam bir program ve etkinliğin iş bölümleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Önümüzdeki haftalarda daha fazla bilgi de paylaşılacaktır.

MSI 2021 Turnuvası Bugün Başlıyor! TCL ile CBLOL Bugün Karşılaşacak!

fastPay Wildcats Valorant Akademi kadrosu şampiyon oldu!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel