Connect with us

LoL

League of Legends ganimet eşyalarına içerik elde etme oranları ekleniyor!

Artık bir içeriğin elde edilme olasılığını görebileceksiniz!

League of Legends Ganimet

League of Legends oyuncuları artık aldıkları ganimet eşyalarının  içerisinden çıkabilecek içeriklerin oranlarını görebilecek. Bu da oyunculara hangi içeriğin ne oranda elde edilebileceğini göstereceğinden dolayı onları daha bilinçli alışverişe yönlendirecek!

League of Legends’taki ganimet eşyaları, oyunculara çeşitli işe yarar içerikler sunan ve Riot Puanı karşılığında alınan sandıklardan çıkan eşyalar. Her ne kadar bu eşyalar oyun oynadıkça elde edilebilse de çoğu oyuncu para karşılığında bu içerikleri satın almaktan hoşlanıyor. Her sandık da farklı içerik elde etme oranlarına sahip oluyor. Yani aslında bu sandıklara yönelen oyuncular ne elde edebileceklerini detaylıca bilmeden alışveriş yapıyor. Yeni gelecek güncelleme ise bunun önüne geçip bir miktar da olsa oyuncuları bilinçlendirme yönünde olacak!

“Bugün League için küçük ama anlamlı bir değişiklik yapıyoruz. Mağazadan alabileceğiniz tüm ganimet eşyalarına içinden çıkabilecek içeriklerin oranlarını ekliyoruz. Oyuncuların bilgi dahilinde alışveriş yapmalarını istiyoruz ve bu adım bizi isteğimize biraz daha yaklaştırıyor. Gidip bir göz atın!”

Açıklamada da yazdığı üzere artık mağazadan alacağınız ve içerisinden rastgele bir içerik elde edeceğiniz tüm satın alımlarda “İçerik Oranlarını Göster” şeklinde bir buton olacak. Sizler de harcayacağınız RP karşısında alabileceklerinizin oranlarını görebiliyor olacaksınız!

Gelin Hextech Sandığı içeriğinin oranlarına birlikte göz atalım:

  • %50: Rastgele ebedi olmayan bir kostüm kristali ya da kalıcı ebedi kostüm
  • %25: En az 4800 Mavi Öz değerindeki bir şampiyon kristali
  • %11.5: Totem kostümü kristali, 640 Turuncu Öz değerinde totem kostümü kristali ve 150 Turuncu Öz
  • %10: Kalıcı İfade
  • %3.5: 150 Turuncu Öz ve bir Sihirdar Simgesi

Ayrıca Hextech Sandığı’ndan %10 şansla Hextech Seti, %2.6 şansla Cevher ve %0.1’den daha düşük bir şansla da İhtişamlı Kostüm elde edebiliyorsunuz.

Bu güncelleme ile birlikte League of Legends oyuncuları daha bilinçli bir şekilde RP’lerini harcayabilecekler!


İlginizi Çekebilir!

Arcane dizisinden tanıdığımız Silco TFT’ye özel birim olarak geliyor!

8 yaşından beri oyun oynayan, esporla tanıştıktan sonra hayatı değişen bir insan. 10 yıllık League of Legends oyuncusu. Bilgisayar mühendisi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL