Connect with us

LoL

Gen.G 4 ismiyle sözleşme yeniledi

2017 Dünya Şampiyonu Gen.G, 4 ismiyle sözleşme yeniledi.

2017 Dünya Şampiyonu kadroyu bünyesine dahil ettikten sonra 2018’e büyük hedeflerle giren ve istediğini bir türlü alamayan Gen.G, sosyal medya aracılığıyla yaptığu açıklamayla 4 isimle sözleşme yenilediklerini duyurdu. 2017’de dünya şampiyonu olan kadrosundan üst koridor oyuncusu CuVee ile saldırı gücü taşıyıcısı Ruler ile sözleşme tazeleyen ekip ayrıca yedek orta koridor Fly ile destek oyuncusu Life ile de sözleşme yeniledi.

Kore’de koridorunun en iyi isimlerinden olan CuVee ile Ruler’i kadrosunda tutmayı başaran ekip, geçtiğimiz günlerde iki orman oyuncusunu serbest bırakmış ve eski yıldız destek oyuncusu CoreJJ ile yeni sözleşme imzalamamıştı. Şu an orman rolünde boşluğu olan ekip için gündemde olan iddiaların biri Peanut. Yıldız ormancı, kısa süre önce Kingzone’dan ayrıldığını ve tekliflere açık olduğunu duyurmuştu.

Henüz netleşen bir şey olmasa da bu iddia takımın taraftarlarını biraz heyecanlandırmış durumda. Zira 2017 Dünya Şampiyonasının ardından 2018’de de iyi performans göstermesi beklenen ekip bu seneyi istediği gibi geçirememiş, katıldığı dünya şampiyonasında grup aşamasında elenerek büyük hayal kırıklığı yaratmıştı.

Okumaya ve yazmaya meraklı biri.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL