Connect with us

Güncel

GTA Online’a yeni eklenen soygun görevi için artık bir ekibe ihtiyacınız yok!

GTA Online’a yeni eklenen soygun görevi için artık bir ekibe ihtiyacınız yok!

Rockstar Games, yakın gelecekte paylaştığı bir tweet ile GTA Online haritasında büyük bir güncelleme yapacağını duyurmuştu. Yapılacak güncelleme hakkında neredeyse hiçbir bilgi paylaşmayan yapımcı firma 20 Kasım’da sessizliğini bozdu ve GTA Online Cayo Perico Soygun Görevi‘ni duyurdu.

Yapılan açıklamada Cayo Perico Soygun Görevi güncellemesinin, 15 Aralık Salı günü yayınlanacağı duyuruldu. Güncelleme hakkında en çok dikkat çeken yeniliklerden birisi ise Cayo Perico ile birlikte artık soygun görevinde bir ekibe ihtiyacınızın olmaması. Kendi başınıza tamamlayabileceğiniz Cayo Perico‘yu, aynı zamanda diğer soygun görevlerinde olduğu gibi 3 kişilik bir ekip ile de tamamlama seçeneğiniz var.

Rockstar Games‘in yaptığı açıklamanın detaylarına indiğimizde Cayo Perico Soygun Görevi‘nin, kendisiyle aynı ismi taşıyan bir adada geçeceğini görüyoruz. Bu ada hakkında paylaşılan sınırlı bilgiler bile, bizlere adanın oyun içerisindeki en korunaklı bölge olduğu konusunda bir izlenim yaratıyor. Oyuncuların, bu denli korunaklı bir adada hangi adımları takip edip soygunu tamamlayacakları henüz belli değil fakat bunun hiç kolay olmayacağına dair hiç şüphe yok.

Rockstar Games tarafından yayınlanan teaser’a, buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Güncel