Connect with us

Espor

Hakan Demirel’den İstanbul Wildcats VALORANT oyuncusu Extreme’e teşekkür

İstanbul Wildcats VALORANT takımının oyuncularından biri olan Burak “Extreme” Akbalık, ailesinin ve kendisinin Covid-19 testinin pozitif çıkmasına rağmen karşılaşmaya katıldı.

Hakan Demirel İstanbul Wildcats VALORANT oyuncusu Extreme teşekkür

İstanbul Wildcats VALORANT takımının oyuncularından biri olan Burak “Extreme” Akbalık, İstanbul Wildcats organizasyonunun menajeri Hakan “Bigbigman” Demirel’den bir teşekkür alırken, azmi ile takdir topladı.

Hakan Demirel tarafından paylaşılan Tweet’te belirtilene göre Akbalık, ailesinin Covid-19 testlerinin pozitif olduğu öğrendiği aynı gün gerçekleşen maçtan bir saat önce kendi testinin de pozitif olduğunu öğrendi.

Genç oyuncu Extreme tüm bu olumsuz duruma rağmen karşılaşmaya çıktı. 28 Şubat Pazar gününün son saatlerinde, VALORANT Challengers Tour 2. hafta final aşamasında İstanbul Wildcats, Oxygen Esports ile karşılaştı.

Karşılaşmanın sonunda gelindiğinde İstanbul Wildcats, 2-1 mağlup olarak ayrıldı. 1 Mart Pazartesi gününün ilk saatlerinde Hakan “Bigbigman” Demirel tarafından yapılan paylaşımda Extreme’e “mactan 1 saat once kendisinin de poztif oldugunu ogrenen ve yine buna ragmen elindne geleni yapip maca cikan @BurakAkbalk6’a tesekkur ederim. Daha guclu donecegiz.” sözleri ile teşekkür edildi.

İstanbul Wildcats VALORANT takımı oyuncusu Extreme bu teşekküre “Saolasın abi” şeklinde cevap verirken, Twitter üzerinden Semih “Legoo” Selvi, OXG m1tez, OXG Toronto ve foizBB gibi isimler de geçmiş olsun dileklerini sundu.

Hakan Demirel'den İstanbul Wildcats VALORANT oyuncusu Extreme'e teşekkür


İlginizi Çekebilir:

Valorant yeni ajan hakkında ipuçları gelmeye devam ediyor

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Espor