Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

HLTV 2022 yılının en iyi 20 CS:GO oyuncusu listesinde 20. ve 19. oyuncular belli oldu

JAME 20. sırada kendine yer bulurken, yuurih ise 19. sıradan listeye girmeyi başardı.

HLTV 2022’de yılın 20. CS:GO oyuncusu JAME oldu.

2022 Jame ve ekibi için çalkantılı bir yıl oldu. Oyun dışındaki koşullar takımı kadro değişikliklerine ve tarafsız bir bayrak altında oynamaya geçişe zorladı ancak yine de Outsiders olarak 2022 boyunca zaman zaman iyi işler çıkarmayı başardılar.

Yılın zirvesi olan IEM Rio Major performansı ile MVP ödülüne layık görüldü ve bu listede yer almasında önemli bir rol oynadı çünkü başka hiçbir ödülü olmaksızın bu listeye girmesi neredeyse imkansızdı. Bununla birlikte, yılın diğer en büyük etkinliklerinden biri olan IEM Katowice’de başarılı bir performans sergiledi ve bu etkinlik için bir EVP ödülüne layık görüldü.

HLTV 2022’de yılın 19. CS:GO oyuncusu  yuurih oldu.

yuurih, FURIA’nın her biri için EVP ile ödüllendirildiği ESL Pro League Season 15, IEM Dallas ve IEM Rio Major gibi üç önemli turnuvanın her birinde kilit oyuncusundan biri olarak güçlü bir yıl geçirdi. Harika bir hasar veren olarak öne çıktı (raunt başına 80,7 hasar) ve bu sayede raunt başına 0,16 asistle bu yıl herkesten en çok asisti topladı.

yuurih’in en etkileyici yanlarından bir diğeri de en yüksek reytingli T tarafı oyuncularından biri olmasıydı (1.07 T tarafı reytingi). CT tarafı ağırlıklı haritalarla dolu bir yılda çok önemli bir istatistik. yuurih, dünyanın ilk 10 takımına karşı 1.12 reyting ile dünyanın seçkin takımlarına karşı oynarken bile seviyesini korudu.

CS:GO Journalist ✍️

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive