Connect with us

LoL

Anıl “Holyphoenix” Işık, 1907 Fenerbahçe Espor’dan ayrıldı!

1907 Fenerbahçe Espor, tecrübeli nişancı Anıl “Holyphoenix” Işık ile yollarını ayırdığını açıkladı!

holyphoenix

Tecrübeli nişancı Anıl “Holyphoenix” Işık, 1907 Fenerbahçe Espor‘dan ayrıldı!

2020 VFŞL‘ye Royal Youth‘ta başlayan tecrübeli nişancı burada yaşanan maddi sorunlardan dolayı sezon arasında 1907 Fenerbahçe Espor’a transfer olmuştu. Takımdan ayrılan bir diğer isim Bahadır “Japone” Çolak da öncesinde Papara Supermassive‘e gitmiş fakat buradaki macerası kısa sürmüştü. Eski takım arkadaşının yanına, FB‘ye o da transfer olmuştu.

Kağıt üzerinde ligin en korkunç takımı olarak görülen FB, 2020 VFŞL Yaz Mevsimi‘ne istediği gibi bir giriş yapamamıştı. Kulağımıza takım içerisinde sıkıntılar olduğu geliyordu fakat bir süre sonra takım galibiyet almaya başlayınca bunun doğru olmadığını düşünmüştük. Fakat sonrasında takımda hali hazırda bir nişancı varken Volkan “Hades” Dinçer‘in transfer edilmesi kafalarda tekrardan soru işaretleri oluşturmaya başlamıştı.

Hades 1907 Fenerbahçe Espor’a geldikten sonra tüm maçlara çıkmaya başladı ve Holy takımda yedek pozisyonuna düşmüş bulunuyordu. Dün gece yapılan açıklama ile FB, tecrübeli oyuncuyla yollarını ayırdığını duyurdu.

Playoff yarışının kızıştığı son iki haftada takımlar bu yarışa dahil olmak için adımlar atıyor. FB de bu değişikliği uygun görmüş diyebiliriz. Acaba onları bu sene de TBF playofflarında görebilecek miyiz?

Kariyerine 2012’de başlayan ve hala üst düzey oynamakta sıkıntı çekmeyen tecrübeli nişancıya kariyerinin devamında başarılar dileriz!

VFŞL puan durumunu buradan kontrol edebilir, karşılaşmaları buradan izleyebilirsiniz!


Ruh Çiçeği minik efsaneleri artık yumurtadan çıkmayacak

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL