Connect with us

Espor

HyperX, fastPay Wildcats ve İstanbul Başakşehir Espor sponsorluğunu duyurdu

.@HyperX tarafından yapılan duyuruya göre şirket @IWcats ve @Ibfk2014E ile bir anlaşmaya imza attı.

HyperX, fastPay Wildcats ve İstanbul Başakşehir Espor sponsorluğunu duyurdu

HyperX, 2006 yılında Türkiye’nin ilk profesyonel espor kulübü olan fastPay Wildcats’in ve 2018 yılında Türkiye’nin ilk FIFA Pro Clubs (11v11) takımını kurarak espor dünyasına giriş yapan İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü’nün sponsoru oldu.

2021-2022 yıllarını kapsayan yapılan anlaşma ile birlikte paylaşılan basın bildirisine göre hem fastPay Wildcats hem de İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü oyuncuları başarılı şirketin oyuncu ekipmanlarını kullanacaklar.

Sponsorluk anlaşmasının ardından konuşan İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü CEO’su Mustafa Eröğüt “Espor ekosisteminin gelişmesinde büyük katkılar sağlayan HyperX markası ile iş birliğimizden dolayı mutluluk duyuyoruz.” şeklinde konuştu.

Anlaşmanın diğer önemli ismi fastPay Wildcats Yönetim Kurulu Başkanı Orlando Calumeno ise yaptığı açıklamada şu sözleri kullandı:

“fastPay Wildcats olarak; bulunduğu her kulvarda mutlak başarıyı ve şampiyonluğu hedefliyoruz. Bizim gibi her ürün ve hizmetinde en iyisini ortaya koyan HyperX ile yaptığı bu işbirliği sayesinde gelecek başarılardan çok umutluyuz” 

HyperX Oyuncu Ekipmanları Türkiye Pazarlama Müdürü Zülfü Topçu ise konuşmasında İstanbul Başakşehir Espor  ve fastPay Wildcats gibi köklü ve başarılı iki espor takımının sponsoru olmaktan çok mutluyuz. Üç güçlü ve başarılarıyla kendini kanıtlamış markanın birlikteliğinden büyük zaferler çıkacağına inancımız tamdır” dedi.


İlginizi Çekebilir:

VCT Aşama 2 Challengers 1 Türkiye Şampiyonu Futbolist!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor