Connect with us

Espor

HyperX, Red Bull Racing Esports takımının sponsoru oldu

HyperX ile Red Bull yeni bir ortaklığa imza attı.

HyperX, Red Bull Racing Esports takımının sponsoru oldu

HyperX, bugün Resmi Çevre Birimi Ortağı olarak Red Bull Racing Esports ekibiyle güçlerini birleştirdiğini duyurdu. Red Bull Racing Esports, rekabet avantajı sağlamak ve espor yarışlarını bir sonraki seviyeye taşımak için hem eğitimlerinde, hem de yarışmalarda pazar lideri HyperX’in oyun farelerine, klavyelerine ve Cloud kulaklıklarını kullanacak. Gerçekleşen bu ortaklıkla birlikte HyperX, takıma ait setlerde, arabalarda ve oyun için görünümlerinde de yer alacak.

HyperX EMEA Başkan Yardımcısı Paul Leaman yaptığı konuşmasında “Red Bull, ister canlı arena turnuvaları, ister yarışmalar düzenlesin, HyperX ile uzun süredir ortaklık içerisindeydi. Bu nedenle ortaklığımızı Red Bull Racing Esports takımının sponsorluğunu da içerecek şekilde genişletmek de doğal bir süreç oldu.” dedi.

Red Bull Racing Honda Pazarlama Şefi Oliver Hughes ise bu ortaklık hakkında şu açıklamada bulundu: “Espor ekibimizin genişlemesinden ve başarısından inanılmaz derecede gurur duyuyoruz. Bu da bizim bu alandaki diğer pazar liderleriyle ortak olmamızı sağlıyor.”


İlginizi Çekebilir:

fastPay Wildcats Valorant Akademi kadrosunu duyurdu!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor