Connect with us

Espor

IF Parla Esports Apex Legends Mobile esporu için hızlı davrandı

IF Parla Esports, Apex Legends Mobile tarafında hızlı bir adım attı.

IF Parla Esports Apex Legends Mobile esporu için hızlı davrandı
Görsel: twitter.com/ParlaEsports

Geçtiğimiz günlerde mobil oyun severlerin beğenisine sunulan Apex Legends Mobile hakkında ilk haberler oyunun ilk günlerinde elde ettiği gelirler üzerinden gelmişti. Oyunun espor tarafında ise ilk adımlardan biri ülkemizden geliyor. Başka bir mobil espor oyunu olan Wild Rift’te oldukça öne çıkan takımlardan biri olan IF Parla Esports Apex Legends Mobile espor takımını duyurdu.

27 Mayıs Cuma gününün akşam saatlerinde yapılan paylaşıma göre yaptığı atak ile IF Parla Esports, Türkiye’deki ilk Apex Legends Mobile espor kadrosunu oluşturdu. Açıklanan kadroda daha önce Gamers of Future ve CREW Espor’da görev almış Wang0ng, daha önce CREW Espor ve Futbolist’te oynamış olan elpisAPEX ve daha önce fastPay Wildcats, Sangal Esports, 832 ve Galakticos’da oynamış mpia2K yer almakta.

Takımın Apex Legends Mobile kadrosunun tanıtılmasının ardından Fahri “Wang0ng” Şenel “Yeni maceralara atılıyoruz.” yorumunda bulunurken, takımın bir diğer oyuncusu Umut “elpisAPEX” Ateş düşüncelerini “5 aylık moladan sonra tekrardan döndük” sözleri ile paylaştı.

IF Parla Esports Apex Legends Mobile takımı

  • Fahri “Wang0ng” Şenel
  • Umut “elpisAPEX” Ateş
  • Alper “mpia2K” Yılmaz

İlginizi Çekebilir:

PMPL Avrupa Şampiyonası 2022 şampiyonu Fire Flux Esports oldu!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor