Connect with us

Espor

Illaoi’yinin yeni kostümü 8.5 Yaması ile gelecek

Üst koridorun sert şampiyonlarından Illaoi, League of Legends’ın 8.5 Yaması’nın oyuna eklenmesiyle birlikte yeni bir kostüme kavuşacak. League of Legends’ın resmi internet sitesi üzerinden tanıtılan yeni kostüm, neredeyse tüm detaylarıyla sihirdarlara sunulmuş durumda. Kostümümüzün adı Direnişçi Illaoi olacak.

Neden Direnişçi Illaoi ismi seçildi?

Direnişçi Illaoi ismini seçerken şunları göz önünde bulundurduk: Öncelikle vücudunun tamamı Savaş Makinesi robotu değil. Kısmen robot ve diğer robotları yok ediyor. Kendisi de yarı vampir olan vampir avcısı Blade gibi düşünün. Ama Blade vampir temalı tek cümlelik karizmatik laflar ederken, Illaoi ışık saçan robot ahtapot dokunaçlarıyla sağı solu yıkıyor. Canım, ne farkı var?

İkinci olarak: Kostüm koleksiyonlarını güncelledikçe hangi kostümlerin hangi alternatif LoL evrenlerine ait olduğunu ve hangi grupların hangi evrenlerde yaşadığını yavaş yavaş anlamaya başlıyoruz. Savaş Makinesi evreninde insanların yönettiği bir direniş hareketi olduğunu ve Illaoi’nin robot olmadığını biliyoruz. Bu yüzden, kısmen robot olan bir robot avcısı bu evrene gayet güzel uyuyor.

Direnişçi Illaoi’nin açılış görseli nasıl olacak?

Açılış görselinin tamamlanması aylar alabiliyor. İllüstratör; geliştirme sürecinin başlarında mutlaka çeşitli pozlar, genel bir tema ve şampiyonun görünümü üzerine pek çok fikir üretiyor. Ancak sizin de gördüğünüz gibi, konsept kesinleşene kadar kostüm pek çok aşamadan geçiyor.

Yukarıda gördüğünüz GIF, açılış görselinin gelişimini aşama aşama gösteriyor. Geliştiriciler kostümün tasarım ayrıntılarını kesinleştirdikçe, çizer de sürekli ayarlamalar yaptı. Son hali de bu oldu:

Renk paketi konusunda da geniş bir seçenek havuzu olacak olan Direnişçi Illaoi, aşağıdaki görselde yer alan renk paketlerine sahip olacak gibi görünüyor. Bu konuda henüz kesin renklerden bahsedilmese de aşağıdaki görselin genel anlamda kostümün renk paketinin tamamını içerdiğini düşünebiliriz.
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor