Connect with us

Espor

Immortals ekibi WildTurtle ve PowerOfEvil transferlerini duyurdu

Ligimizden tanıdığımız Xerxe ise takımıyla olan sözleşmesini uzattı

Immortals ekibi WildTurtle ve PowerOfEvil transferlerini duyurdu

Kuzey Amerika ligi LCS takımlarından Immortals, geçtiğimiz yaz mevsiminde başarısız geçirilen sezonun ardından transfer döneminin en hareketli takımlarından biri oldu. League of Legends espor sahnesinin en tecrübeli oyuncularından biri olan 26 yaşındaki WildTurtle, 2016 yılından sonra tekrardan Immortals forması giyecek. Alt koridor Raes ve orta koridor Insanity ile devam etmeme kararı alan Immortals ekibi yeni sezona girilirken iddialı bir kadro kuruyor.

PowerOfEvil eski günlerine dönmek istiyor

TSM‘e transfer olmadan önce FlyQuest bünyesinde oynarken ligin en iyi 2-3 orta koridor oyuncusundan biri olarak görülen PowerOfEvil, son birkaç sezondur istediği performansı sergileyemiyor. TSM döneminde Bjergsen’ın koçluğu altında bekleneni veremeyen Alman oyuncu, 2022 Bahar Mevsimi’nde şansını Immortals ile deneyecek.

Xerxe, Revenge ve Destiny ile sözleşme uzatıldı

Bir dönem ligimizde Dark Passage formasıyla izlediğimiz, son iki sezondur Immortals takımında mücadele eden ormancı Xerxe, takımıyla olan sözleşmesini uzatma kararı aldı. Ayrıca Immortals önümüzdeki sezon takımın üst koridor oyuncusu Revenge ve destek oyuncusu Destiny ile yola devam edecek. Ana koç Jensen’in ayrılmasıyla birlikte kadroda yalnızca tek bir boşluk kaldı. Başlangıç beşlisini daha çok tecrübeli oyunculardan oluşturan Immortals, kısa vadede başarıya ulaşarak taraftarlarını mutlu etmek istiyor.

Immortals’ın 2022 yılı için League of Legends kadrosu şu şekilde:

  • Üst koridor: Revenge
  • Ormancı: Xerxe
  • Orta koridor: PowerOfEvil
  • Alt koridor: WildTurtle
  • Destek: Destiny

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor