Connect with us

LoL

Impact, LCS erken oyun altın farkı rekorunu kırdı!

.@Impact, kırılması zor bir rekora imza attı!

Impact

Yedinci hafta karşılaşmalarının son gününde Evil Geniuses, Dignitas karşısındaydı. Bu karşılaşmada tarih yeniden yazıldı ve EG üst koridoru Impact LCS‘in 15 dakikada rakibine açılan altın farkı istatistiğinde rekor kırmayı başardı!

Maçın sadece ilk 15 dakikasında Impact, rakibi FakeGod‘dan tam olarak 4,121 altın öndeydi! Bu dakikada takımca da yaklaşık 10,000 altın önde olan takımda üst koridor 4/0/6‘lık bir skora imza atmıştı. Ayrıca Impact ilk 15 dakikada EG’nin sahip olduğu 12 skorun 10’unda da katkı sahibiydi.

İlginizi Çekebilir:

Çamlıca Espor Valorant takımı başvuruları başladı

İnanılmaz baskıcı bir oyun sergileyen EG, haritanın her yerinde rakibini boğduğundan dolayı üst koridordan bu şekilde bir fark açılması mümkün oldu. Ayrıca bu kırılan rekor sadece üst koridor bazında değil. Şimdiye kadar LCS’te herhangi bir koridorda açılmış en yüksek fark.

Daha öncesinde bu rekor Immortals nişancısı Raes ile CLG nişancısı WildTurtle arasındaydı ve miktarı 3,664 altındı. Impact bu rekoru 500 altına yakın bir farkla kırmış oldu.

Bir başka istatistik de LoLEsports Stats‘tan geldi:

“Impact LCS tarihinde şimdiye kadar dakika 10’da en yüksek altın farkını 2,801 altınla açmayı başardı!”

Dignitas karşısında 6/2/12‘lik skorla ve %32‘lik hasar katkısıyla adeta şov yapan tecrübeli üst koridor beğenileri toplamayı başardı.

EG, LCS sahnesine 23 Temmuz’da TSM‘in karşısında geri dönüyor!

Tencent, İngiliz oyun şirketi Sumo Group’u 1.27 milyar dolara satın aldı!

8 yaşından beri oyun oynayan, esporla tanıştıktan sonra hayatı değişen bir insan. 10 yıllık League of Legends oyuncusu. Bilgisayar mühendisi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL