Connect with us

Espor

İncehesap Espor Turnuvası, PUBG heyecanı ile yakında başlıyor

İncehesap Espor Turnuvası kapsamındaki PUBG mücadelesi 16 Kasım’da başlıyor!

İncehesap Espor Turnuvası, PUBG heyecanı ile yakında başlıyor

The Academys iş birliği ile izleyici karşısına çıkacak olan İncehesap Espor Turnuvası, Kasım ayında PUBG heyecanını rekabet arenasına taşımaya hazırlanıyor. 6 ay boyunca sürecek olan bu espor serüveninde birçok çekiliş, ekipman hediyeleri ve dahası sürpriz yer alacak.

16-19 Kasım tarihleri arasında PUBG turnuvasında 40.000 TL değerinde ödül havuzu ve 10.000 TL değerinde sürpriz çekilişler düzenleyecek İncehesap, espor Turnuvası’nın 6 aylık serüveni için ilk adım atmaya hazırlanıyor.

PUBG ile tekrardan espor sahnesine dönüş yapan İncehesap.com, devam eden aylarda ise, birçok farklı oyunda turnuvalar düzenleyerek espor heyecanını doruklara ulaştırmayı planlıyor. 2020 yılında da bir PUBG turnuvası düzenleyen incehesap.com, Kasım ayı ve sonrasında da yepyeni turnuvalar planlıyor.

Uzun süredir Türkiye’nin önde gelen esporcuları ve espor takımlarına sponsor olmayı sürdüren İncehesap.com Kurucu Ortağı Nurettin Erzen, bu sayede sektörün gelişimine aktif olarak katkı sağladıklarını belirterek şunları söylüyor: “2020 Mayıs ayında düzenlediğimiz PUBG DUO turnuvasına çok kısa bir süre içinde yüzlerce takım başvurdu. 384 takımın yarıştığı turnuvada, yalnızca final maçını 15.000 izleyici takip etti. Kasım ayı itibarıyla ise, yeni bir espor turnuva serisine başlayacağız. Popüler olan oyunlarda geniş katılımla gerçekleştireceğimiz online turnuvalarda, profesyonel oyuncuları ve izleyicileri bir araya getireceğiz. Espor profesyonelleri ve espor takımlarına olan yatırımlarımız devam edecek. Espor sektörünü yakından takip ediyoruz. Sektörde yer alan girişim ve iştiraklerle iş birliklerimizi sürdürüyoruz. Gelecekte bu sektörün gelişmesine yönelik gördüğümüz tüm fırsatları değerlendirecek ve bu sektörde adından söz ettiren bir firma olmaya devam edeceğiz.”


İlginizi Çekebilir:

PUBG Mobile Global Championship 2021 turnuvasının ödül havuzu 6 Milyon dolar!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor