Connect with us

LoL

İzmir LoL Günü’nde kimler olacak?

Espor ve Twitch dünyasından birçok isim İzmir’de oyuncularla buluşacak. Oyunun resmi internet sitesinden yapılan paylaşımda INTEL ESL Türkiye Şampiyonası kapsamında bir buluşma yapılacağı duyuruldu.

Yayıncılarla tanışma, fotoğraf çekilme, yayıncılar arası 5’e 5 Sihirdar Vadisi kapışmaları, Ziggs bombasıyla kule devirmece, 1’e 1 oyuncular arası minik ödüllü kapışmalar! Bu etkinlikleri kaçırmamak için 13 Eylül’de 4 numaralı hangara uğramayı unutma!

Oyunbros, Pby Kaptan, LinusTheAfro, Zegabon, PBE TR, Realvivien, Cognac, Immortoru, HolyThoth, miafitz, Zeon, Günes Bey, Eylül, Rasher, Levo, Fionamed, Stratera LoL günü için ayrilan alanda sizlerle olacaklar.

Soru & Cevap etkinliği

Oyuncu topluluğunun tanıdık yüzleri Dunpy ve Krank soru cevap etkinliği için 4 numaralı hangarda olacak. Merak ettiğiniz konularda ellerinden geleni yaparak soru işaretlerini gidermeye çalışacaklar.

Yayıncılar arası ödüllü TFT kapışması!

Levo, Fionamed, PBY Kaptan, Stratera, Oyunbros, Zeon, Miafitz, Holythoth’un katılacağı Monster Notebook Abra V15.2.1 Gaming Laptop ödüllü TFT kapışmasına hazır mısın? Bu kapışmaları kaçırağın için endişe etme, ödüllü TFT karşılaşmaları ve 5’e 5 Sihirdar Vadisi karşılaşmaları ESL LoL Tr kanalındanyayınlanacak.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL