Connect with us

Güncel

Jahrein duyurdu: GeForce Now Türkiye kararında geri adım attı!

Tepki toplayan Nvdia GeForce Now aldığı karardan geri adım attı!

Jahrein duyurdu: GeForce Now Türkiye kararında geri adım attı!

GeForce NOW powered by GAME+ hizmeti fiyatlarının açıklanması daha sonrasında ise Türkiye’den yurtdışından hizmet alanların hesaplarının taşınacağını duyurulması Türkiye’deki oyuncu dünyasında son zamanlarda büyük tartışmalara yol açmıştı.

75 liralık fiyatı ve hizmeti satın alan kullanıcıların hesap ve bilgilerini izin almadan taşıma hamlesinde verilen tepkiler olumlu sonuç verdi. Oyun yayıncılığı konusunda bu hareketlere en fazla tepki gösteren isimlerden biri olan Jahrein, 12 Mart cuma günün son saatlerinde attığı Tweet’te GeForce NOW’ın geri adım attığını duyurdu.

Nvdia ekibinden Cory’nin şirketin resmi forumunda açtığı konuya göre daha önce belirtildiği şekilde kullanıcıların hizmeti kapanmayacak. Founders üyelik tipinde olanlar Batı Avrupa’daki sunucularından hizmet almaya devam edebilecekler.

Yapılan açıklamada özel bir tekliften de bahsedildi. Hizmeti Avrupa’dan alan kullanıcılar hizmetin Türkiye’deki temsilcisi GAME+’a geçmeyi kabul ederlerse, bir yıl boyunca aylık 49,90 liralık bir fiyat ödeyecekler.


İlginizi Çekebilir:

Epic Games, fiyatı 50 TL olan oyunu ücretsiz yaptı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel