Connect with us

Espor

Jhonnie: Ruin’in karşısına ilk defa onu zorlayabilecek bir oyuncu gelecek

Jhonnie, #MSI2019’daki ön eleme grubumuzu değerlendirdi.

MSI 2019‘un ön eleme grupları belirlendi. Kura çekimine göre temsilcimiz 1907 Fenerbahçe, Phong Vũ Buffalo, Isurus Gaming ve Bombers ile birlikte A Grubu’nda kendine yer buldu. Kura çekimi esnasında LoLespor’da tonbaliklimakarna, Jhonnie, Scarlet ve Hades’i görmüştük. Kura çekimi sonrası bu yayında konuşan Jhonnie, Ruin’in ilk defa onu zorlayabilecek bir oyuncuyla karşı karşıya geleceğini söyledi.

“Ruin’in karşısına ilk defa onu zorlayabilecek bir oyuncu gelecek”

“Ruin’in karşısına ilk defa onu zorlayabilecek bir oyuncu gelecek,” yorumunu yapan Jhonnie tekli koridorları da uyardı: “Solo koridorların oldukça dikkatli olması gerekiyor.” Grup içindeki dengeleri de değerlendiren ünlü isim: “Onun haricinde yani tabii ki bölge şampiyonu olacağı için sizi en çok zorlayacak takım Phong Vũ Buffalo karşınıza gelecek ama ben yenemeyeceğiniz bir takım olmayacağını düşünüyorum, bu ilk takım 8 içinde.” diyerek 1907 Fenerbahçe’nin gücüne işaret etti.

LoL şampiyonlarını küçük resimlerden tanıyabilecek misin?

“Broken Blade’in intikamını alabileceğimizi düşünüyorum”

Grup aşamasının dominant takımının 1907 Fenerbahçe olacağını düşünen Jhonnie, ayrıca “Team Liquid ile karşılaştığımızda, ben karşılaşacağımıza gönülden inanıyorum, onlara çok güzel bir oyun sergileyip o seriden de çıkabileceğimizi, Broken Blade’in intikamını alabileceğimizi düşünüyorum.” diyerek LCS şampiyonunu devirebileceğimize olan inancını da gösterdi.

1907 Fenerbahçe’nin MSI’daki grupları ve detaylar:

MSI’da ön eleme grupları belli oldu: 1907 Fenerbahçe A Grubu’nda

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

Espor