Connect with us

Espor

Kaan Kural, Lolespor’a veda etti

Spor dünyasının sevilen ismi bu sezon Lolespor ekranlarında olmayacak.

Kaan Kural, Lolespor'a veda etti
Görsel: Playerbros YouTube kanalı

2015 yılından beri sunumu ve yorumları ile League of Legends espor dünyasına renk katan Kaan Kural, Şampiyonluk Ligi 2022 Kış Mevsimi’nin duyurulduğu 14 Ocak Cuma gününün akşam saatlerinde yaptığı paylaşım ile Lolespor’a şimdilik veda etti.

Yaptığı Twitter paylaşımında Kural, bu ayrılığı “2015’den beri büyük keyifle anlattığım LoLespor maçlarından bu sezon ayrılıyorum. Çalışma arkadaşlarıma emekleri için çok teşekkür ederim.” sözleri ile duyururken, espor izleyicileri hakkında şunları söyledi:

“Daha büyük bir teşekkürü de beni aralarına kabul eden espor izleyicilerine etmeliyim. Yolumuz tekrar kesişene kadar bir süre afk’yım. GGWP”

Kaan Kural: “Görüşmek üzere sevgili Kindred”

Spor dünyasının sevilen ismi ayrılık paylaşımının ardından bir Tweet daha attı. “6 yıl içinden seçmek zor ama tek bir kare bırakmak istesem sanırım bunun yeri ayrı. Görüşmek üzere sevgili Kindred. Sen de haklısın” sözlerinin yer aldığı Tweet’te 2018 Yaz Mevsimi’nde Royal Bandits ile YouthCrew karşılaşmasında Kaan Kural’ın sözlerine cevap veren Kindred’in eşsiz anları yer aldı.

Kural’ın paylaşımının ardından espor dünyasının sevilen isimleri, espor takımları ve izleyiciler kendisine teşekkür eden yüzlerce paylaşım yaptı.

Sizler için Kaan Kural’ın en komik kahkahalarını derlediğimiz videomuza göz atmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir:

Şampiyonluk Ligi 2022 Kış Mevsimi başlangıç tarihi ile birlikte duyuruldu!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor