Connect with us

Espor

Kaçırmayın! Metro: Last Light Complete Edition ücretsiz olacak

Metro serisini sevenlere müjde!

Kaçırmayın! Metro: Last Light Complete Edition ücretsiz olacak

Özellikle çıkış yaptığı dönemde ses getiren ve oyuncuların ilgisini toplayan Metro serisinin ilk oyunu Metro 2033 geçtiğimiz yıllarda Steam üzerinde belli bir zaman aralığında ücretsiz olmuştu. Birkaç yılın ardından oyun yine bir ücretsiz olma durumu ile gündemimize geliyor. Son açıklamalara göre Metro: Last Light Complete Edition, kısa bir süreliğine ücretsiz olacak.

Metro: Last Light Complete Edition 18-25 Mayıs arasında Steam’de ücretsiz

Karanlık dünyaları ve hayatta kalma türündeki oyunları seven oyuncuları mutlu edecek olan haber, oyunun resmi Twitter hesabı üzerinden 16 Mayıs Salı gününün akşam saatlerinde duyuruldu.

Yapılan duyuruda belirtilene göre Metro: Last Light’ın 10. yıl dönümünü kutlamak için 2013 yılında çıkan Metro: Last Light Complete Edition Steam üzerinde ücretsiz olarak dağıtılacak.

18 Mayıs Perşembe günü başlayacağı açıklanan bu etkinlik, 25 Mayıs Perşembe günü son bulacak. Bu süre içerisinde oyunu Steam kütüphanenize eklemeniz durumunda sonsuza kadar sizin olacak.

[Güncelleme: 18.05.2023 – 20.21]

Saat 20.00 itibari ile birlikte oyun Steam üzerinde kısa süreliğine ücretsiz oldu. Sizler de buraya tıklayarak oyunun Steam sayfasına ulaşabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir:

VALORANT Sistem Gereksinimleri 2023: VALORANT Kaç GB?

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor