Connect with us

Espor

Karagümrük Espor VALORANT takımında 2 ayrılık!

Karagümrük Espor VALORANT takımında ayrılık zinciri!

Karagümrük Espor VALORANT takımında 2 ayrılık!
Twitter: karagumrukespor

Son günlerde ülkemizin birçok espor takımının da bulunduğu Honor of Kings arenasında boy göstermesiyle gündeme gelen Karagümrük Espor, dün yani 22 Eylül tarihinde farklı bir paylaşım ile taraftarları ve espor topluluğuyla buluşmuş oldu. Yapılan paylaşımda siyah kırmızılı ekip VALORANT kadrosunda yaşanan iki ayrılığı resmen duyurdu.

Karagümrük Espor VALORANT takımında ayrılıklar

Karagümrük Espor, 16 Temmuz tarihinde anlaştığı profesyonel VALORANT oyuncusu Emre “Clory” Arık ile yollarını ayırdığını dün yapmış olduğu duyuru ile resmileştirdi. Bu ayrılığa ek olarak takımda bir süredir mücadele eden bir diğer oyuncu Emir “Celasun” Celasun ile de yollar resmen ayrıldı. İşte Karagümrük ekibinin resmi Twitter hesabı yüzerinden yapmış olduğu ayrılık duyurusu:

https://twitter.com/karagumrukespor/status/1572959305061769216

Güncel olan bu ayrılıklara ek olarak Karagümrük takımı, 7 Eylül tarihinde bir süredir takımın bünyesinde bulunan iki VALORANT oyuncusu ile de yolları ayırmıştı. Muhammet Emre “Lusadris” Dağdevir ve Çağan “lolAntiz0” Demir ile yollarını ayırdıktan sonra da dün iki ayrılığı daha duyuran siyah kırmızılı takım VALORANT takımında bir değişikliğe gidiyor.

Sizce Karagümrük Espor ilerleyen günlerde kimleri transfer edecek? Yeni yapacakları transferler ile amaçladıkları başarılara ulaşabilecekler mi? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın.

Gelecek haberlerde yeniden görüşmek üzere!


İlginizi Çekebilir:

Sürpriz fırsatlar içeren VALORANT Gece Pazarı çok yakında geri dönüyor!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor