Connect with us

Espor

Kolu kırılan FF oyuncusu lauress tekrardan sahnede!

Yaşadığı sakatlık nedeniyle iki haftadır sahnede olmayan oyuncu geri dönüyor!

Kolu kırılan FF oyuncusu lauress tekrardan sahnede!

Mayıs ayının son gününde, Fire Flux Esports’un resmi sosyal medya hesapları üzerinden takımın koçu Salih “marqnue” Onaran, genç oyuncu Toprak “lauress” Kaynak’ın kolunun kırıldığı duyurmuştu.

VRL 2022 Türkiye: Birlik 2. Split 6. Hafta kapsamında oynanacak olan karşılaşmadan birkaç saat önce yapılan son paylaşım ile birlikte oyuncunun geri dönüşü taraftarlar ile paylaşıldı.

Oyuncu kolunun alçıda olduğu için yaklaşık iki hafta boyunca uzak kaldığı sahneye, 14 Haziran Salı günü saat 17.30’da başlayacak olan Fire Flux Esports – Fenerbahçe Espor karşılaşması ile birlikte dönüş yapıyor.

Marqnue, lauress’in durumu hakkında konuşmuştu

7 Haziran Salı günü oyuncunun sağlık durumu hakkında yeni bir açıklama yayınlayan takımın koçu Salih “marqnue” Onaran, Toprak “lauress” Kaynak’ın sağlık durumunun iyiye gittiğini dile getirirken, oyuncunun kolundaki alçının çıkartıldığı bilgisini paylaşmıştı.

Kaynak’ın yaşadığı sakatlık nedeniyle sahalarda olamadığı ilk haftada yerini Fire Flux Young kadrosunda yer alan Eray “Yetujey” Budak, ikinci haftada ise yine Fire Flux Young takımında forma giyen bir başka oyuncu Asil “skyLeN” Yalçın almıştı.


İlginizi Çekebilir:

VRL 2022 Türkiye: Birlik 2. Split 6. Hafta mücadelesi başlıyor

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor