Connect with us

Espor

KONAMI, AC Milan ile eFootball ortaklığını duyurdu

Konami, İtalyan spor kulübü AC Milan ile eFootball özelinde bir ortaklığa imza attı.

KONAMI, AC Milan ile eFootball ortaklığını duyurdu

Konami Digital Entertainment B.V. 7 Nisan Perşembe günü yaptığı duyuru ile birlikte, İtalyan spor kulübü AC Milan ile eFootball özelinde bir yıldan uzun süreli bir ortaklığa imza attıklarını duyurdu.

Ortaklık, 1 Temmuz 2022’de resmen yürürlüğe girecek ve AC Milan’ın stadyumu, San Siro başta olmak üzere oyuncuların 3D yüz taramaları ve İç Saha, Deplasman ve Kaleci gibi tam lisanslı formalar dahil olmak üzere bir dizi lisans hakkını kapsayacak. Lisans haklarının entegrasyon süreci 2022 yazından itibaren başlayacağı belirtiliyor.

Bunlara ek olarak Konami partnerlik kapsamında, Milan’ın tarihindeki ilk “Resmi Antrenman Giyim Ortağı” oldu. Erkek takımının antrenman kiti, ön tarafında eFootball logosunu içerecek ve önümüzdeki birkaç ay içinde ortaklığın diğer ayrıntılarıyla birlikte piyasaya sürülecek.

“KONAMI, AC Milan ile bir kez daha çalıştığı için çok heyecanlı”

Yapılan ortaklığın ardından konuşan Konami Digital Entertainment B.V.’nin Avrupa Başkanı Naoki Morita düşüncelerini şu sözler ile paylaştı:

“KONAMI, AC Milan ile bir kez daha çalıştığı için çok heyecanlı. Avrupa’nın en büyük futbol kulüplerinden birinin Ana Ortağı olmak ve markamızın antrenman formalarında yer alması inanılmaz bir fırsat. Kulüple birlikte çalışmayı ve birlikte yenilikçi bir ortaklık yaratmayı dört gözle bekliyoruz”

Milan’ın Mali Başkanı Casper Stylsvig ise bu ortaklık hakkındaki duygularını şu sözlerle ifade etti:

“Konami’nin Ana Ortaklarımızdan biri olarak AC Milan ailesine katılmasından ve erkek takımı için ilk Antrenman Giyim Ortağımız olmasından dolayı mutluyuz. Bu iş birliğinin sahip olduğu potansiyel bizi hem kulüp olarak hem de marka olarak birlikte ilklere imza atmamızı sağlayacağı için heyecanlandırıyor”


İlginizi Çekebilir:

Fenerbahçe Espor VALORANT takımının yeni üyesi Sian oldu

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor