Connect with us

Espor

Konami, Inter Milan ile hayata geçirdiği yeni ortaklığı duyurdu

Konami, Inter Milan ile eFootball için yeni bir ortaklığa imza attı.

Konami, Inter Milan ile hayata geçirdiği yeni ortaklığı duyurdu

Konami tarafından yapılan son basın açıklaması ile birlikte İtalyan kulübü Inter Milan ile eFootball içinde ve dışında bir dizi unsuru birleştirecek çok yıllı bir ortaklık kurduklarını açıkladı.

Şirket, İtalya’nın efsanevi futbol kulüplerinden biri olan Inter Milan ile uzun vadeli bir anlaşmaya imza attıklarını açıklarken bu ortaklığın birçok farklı ticari, görsel ve etkinleştirme hakkını içereceği belirtildi.

Geniş kapsamlı partnerlik

Partnerlik kapsamında Küresel Video Oyunu Ortaklığı; Antrenman Kiti Sırt Partnerliği (eFootball logosunu içerecek); ve Altyapı Geliştirme Merkezi Ortaklığı –tesisin ismi KONAMI Youth Development Centre olarak adlandırılması da yer alıyor. Ayrıca 2.0.0 sürümünden itibaren eFootball serisi kulüp özelliği oyundaki yerini alacak. Ayrıca orijinal formalar, yeni logolu eğitim kiti ve meşhur San Siro stadyumu da eklenecekler arasında. Ortaklık, Inter Milan’ın sadece eFootball’da yer almasını ve Temmuz 2024’ten itibaren başka hiçbir video oyununda bulunmamasını da kapsamakta.

Bir dizi marka ve ticari hakların yanı sıra Inter Milan’ın, geçen hafta sonu sonuçlanan eFootball Championship Pro da dahil olmak üzere KONAMI’nin yürüttüğü espor turnuvaları ve aktivasyonlarında yer alacağı belirtiliyor.

“Topluluğumuza Inter Milan gibi bir kulüp eklemek Konami için çok heyecan verici.”

Hayata geçirilen işbirliğinin ardından yapılan açıklamada Konami Digital Entertainment B.V.’nin Avrupa Başkanı Naoki Morita, düşüncelerini “Partner kulüpler topluluğumuza Inter Milan gibi bir kulüp eklemek KONAMI için çok heyecan verici. Gençlik Geliştirme Merkezi’nin isim hakları, takımın antrenman setindeki eFootball markası ve sürekli genişleyen espor aktivasyonları portföyümüze katılımları ile KONAMI olarak bu ortaklığın bize şimdi ve uzun süre birçok başarı getireceğine inanıyoruz” sözleri ile dile getirdi.

FC Internazionale Milano’nun Kurumsal CEO’su Alessandro Antonello ise bu ortaklık hakkındaki düşüncelerini şu sözler ile paylaştı: “Bu yeni çok yıllı küresel ortaklık anlaşması, Inter ve KONAMI arasındaki ortak yolun önemini kanıtlamanın yanı sıra yıllar önce başlayan ve gelecekte de devam edecek paylaşılan ortak değerler ve hedeflere dayalı bağın devamı niteliğinde.”


İlginizi Çekebilir:

TEP Ligi 1. sezon şampiyonu AS4 Esports!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor