Connect with us

Espor

Ksaez Papara Supermassive takımına transfer olabilir!

Ksaez Papara Supermassive takımına transfer olabilir!

Ksaez Papara Supermassive takımına geri dönebilir!

Ksaez Papara Supermassive takımına transfer olabilir! Dark Passage’nin orta koridor oyuncusu Yunus Emre “Ksaez” Şahin eski takımı olan Papara Supermassive bonservis karşılığında geri dönebilir.

Orta koridor oyuncusu Ksaez Papara Supermassive takımına transfer olabilir!

Esporin’in haberine göre iki takım Dark Passage’nin orta koridoru Ksaez’e teklif sundu. Ksaez ise iki takım arasından Papara Supermassive’i seçti. Hala Dark Passage ile sözleşmesi bulunan Ksaez transferin gerçekleşmesi durumunda bonservis bedeli karşılığında eski takımına geri dönecek.

Ksaez kimdir?

19 yaşındaki Yunus Emre “Ksaez” Şahin Espor hayatına 2018’de Team Cappadocia ile başladı. Daha sonra Sangal Esports’a geçen Ksaez, Royal Youth’un akademi takımıyla lige giriş yaptı. Royal Youth akademi takımından Papara Supermassive akademi takımına geçiş yapan Ksaez, Şampiyonluk Ligi’nde yer alan Dark Passage ile anlaşarak profesyonel lige ilk adımını attı. Çaylak mevsiminde Dark Passage ile ligde 5. olan Ksaez Play-offlara katılmaya hak kazandı. Dark Passage ile play-offlarda 5 Ronin’e karşı 3-1 kaybederek mevsime veda ettiler.

Kaynak: Esporin

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor