Connect with us

Espor

Kupa Papara, yeni yılına FIFA 22 ile giriş yapıyor

Kupa Papara’nın yeni FIFA 22 turnuvasında ödül havuzu 10 bin lira!

Kupa Papara, yeni yılına FIFA 22 ile giriş yapıyor

Esporseverleri yepyeni bir heyecana dahil eden ve 80.000₺ ödül havuzu, Papara Metal Card sürprizleri ile duyurulan Kupa Papara, Eylül ayı itibariyle başlamıştı.

Her ay gerçekleşecek olan turnuvalar serisinde birbirinden farklı oyunlar yer alacağını geçtiğimiz süreçte paylaşan Papara, Eylül ayında FIFA 21, PUBG ve PUBG Mobile oyunları ile karşımıza çıkmış, ve daha sonrasında bu serüven, ZULA ve Mobile Legends: Bang Bang mücadeleleri ile Ekim ayında devam etmişti.

Ekim ayının ardından vitesin arttığı Kupa Papara mücadelesinde bir sonraki durak ise PUBG Mobile adası olmuştu. Kasım ve Aralık aylarında 30.000₺ ödül havuzu ile gerçekleşen dev PUBG Mobile turnuvası ile 2021 yılına nokta koyan Kupa Papara, yeni yılda ise perdeyi FIFA 22 ile açıyor!

Kupa Papara FIFA 22 turnuvasında 10.000₺ ödül havuzu

Ocak ayında FIFA 22 ile yeni yıla merhaba diyen Kupa Papara, bu ay içerisinde tek oyunda iki farklı turnuvanın yer aldığını duyurdu. FIFA 22’de Ultimate Team ve Classic modlarında yer alacak iki turnuvada toplamda 10.000₺ ödül havuzu bulunuyor.

Ultimate Team modunda 5.000₺, Classic modunda da yine 5.000₺ ödül havuzu ile bu ay FIFA oyuncuları ödüle doyacak. Yeşil sahalardaki yeteneklerini göstermek isteyenler için son kayıtlar ise Classic modunda 22 Ocak, Ultimate Team modunda ise 24 Ocak!

Elemelerin ardından iki turnuvanın da finalleri, 30 Ocak’ta twitch.tv/kupapapara adresi üzerinden ekranlara gelecek.


İlginizi Çekebilir:

Team Aurora, VFŞL 2022 Kış Mevsimi kadrosunu tamamladı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor