Connect with us

Espor

Kütahya Esports, espor dünyasına ses getirmeye geliyor!

@KutahyaEsports, 10 Kasım 2020 tarihinde resmen faaliyetlerine başlayacağını duyurdu.

Kütahya Esports

Kütahya Esports 10 Kasım 2020 tarihinde de resmen faaliyetlerine başlayacağını duyurdu.

UZUN ZAMANDIR BEKLENEN KÜTAHYA ESPORTS ARTIK SAHNEDE!

Dünyada ve ülkemizde yükselen değer olan ve dikkatleri üzerine çeken, farklı dallarda ve kategorilerdeki oyunlarda profesyonel takımlar barındıran, Espor dünyasına ses getirecek şekilde adımını atıyor.

Kütahya Esports takımının kuruluş amaçları arasında Espor sektöründeki profesyonel takımlar arasında yer edinmek, ülkemizi dünya çapında temsil ederek başarılara ulaşmak yer alıyor.

Bu sektörde yer edinmek isteyen yeni sporculara da ana takımlarımızda ve akademi takımlarımızda kendilerini gösterme imkanı sağlamak başlıca vizyonumuzdur.

Kütahya Esports

10 Şubat 2020 tarihinde #Seninlemümkün sloganıyla kurulumuna karar veren Kütahya’nın ilk Esport Klübü; tam olarak aradan 9 ay geçtikten sonra büyük çabaların, uzun süren planlamaların, dikkatlice seçilmiş kadroların ve büyük ilgi çekecek olan tasarım süreçlerinin ardından Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 82. yıl dönümünde hem Atamızı anmak hem de onun “Gençliği yetiştiriniz. Onlara ilim ve irfanın müspet fikirlerini veriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.” Sözlerinden ve ilkelerinden esinlenerek bu anlamlı günde faaliyetlerine resmi olarak başlayacağını siz değerli kamuoyuna duyurmaktan mutluluk duyarız.

HyperX, dünya çapındaki 25 üreticiyi marka elçisi programına ekledi

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor