Connect with us

Espor

Kütahya Esports yeni isim sponsorluğunu duyurdu!

Kütahya Esports yeni isim sponsorluğunu duyurdu.

Ülkemizin önde gelen ödeme sistemleri şirketi olan PayHesap ile anlaşan Kütahya Esports, resmi sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımla yeni isim sponsorunu duyurdu.

Kütahya Esports sosyal medyada yaptıkları paylaşımda şu sözlere yer verdi:

Kulübümüz ile ülkemizin önde gelen ödeme sistemleri markası PayHesap arasında sponsorluk anlaşması imzalandı. 

Elde ettiği ulusal başarılar ve şampiyonluk hedefleri ile ülkemizin sayılı markalarından olan takımımız, anlaşma kapsamında 1 sezon süresince  “PayHesap Kütahya Esports” adı altında mücadele edecek.

Kütahya Esports takımı, daha güçlü bir takım olmak ve Türkiye’yi uluslararası arena temsil edebilmek için takımını geliştirmeye devam ediyor.

Kütahya Espor takımı yönetim kurulu: “Eminim biz  olduğumuz kadar PayHesap içinde gurur verici bir gün olsa gerek. Dolayısıyla ödeme sistemleri şirketi olan PayHesap’ın bizimle birlikte yol alması mutluluk verici birbirinden farklı sektörlerde olmamıza rağmen çok daha ortak noktamız olduğunu gördük. Bunlardan bir tanesi dünyada tanınmak.” Sözlerine açıklamalarında yer verdi.

Kütahya Espor takımımızın bir özelliği de bu sponsorlukları maddi bir destek olarak değil başarı yolunda mücadelede takım arkadaşı olarak görmektir.

2020’nin son çeyreğinde yeni oyuncuları da kadrosuna dahil eden takımımız, başarılara PayHesap Kütahya Espor olarak devam edecek.

 

 

 

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor