Connect with us

Espor

L2W Esports, VALORANT ve PUBG Mobile faaliyetlerini durdurdu

L2W Esports, artık tek bir alana yoğunlaşacak.

L2W Esports

Türkiye espor sektörünün tanınan isimlerinden biri olan L2W Esports, VALORANT, PUBG Mobile ve Talents faaliyetlerini durdurma kararı aldı. Alınan karar L2W Esports sosyal medya hesapları üzerinden duyuruldu. Bu duyuruya göre, L2W Esports artık Counter Strike 2 takımı ile yoluna devam edecek.

Espor organizasyonu yaptığı açıklamada “Bugün size zor bir haberi duyurmak için buradayız. Yüreğimiz buruk bir şekilde, L2W Esports olarak VALORANT, PUBG Mobile ve Talents faaliyetlerimize son verme kararı aldığımızı belirtmek istiyoruz. Bu kararı almak kolay olmadı, ancak tüm ekip üyelerimizle beraber yaşadığımız bu yolculuğu sonlandırmamız gerekti. L2W Esports olarak başladığımız bu yolculukta büyük hedeflerle ilerledik. Hep birlikte sınırları zorlayan projelere imza atmayı hedefleyen, tutkulu bir topluluk olduk. Ancak, bazen hayatın beklenmedik dönemeçleri ve bireysel zorluklarla yüzleşmek zorunda kalırız. Maalesef, özel hayatlarımızda yaşadığımız zorluklar nedeni ile daha fazla vakit ayıramayacağımızdan dolayı: sadece bir alanda ilerleme karan aldık. Bünyemizde bulunan paydaşlarımızın emeği, tutkusu ve destekleri sayesinde L2W Esports bir aileye dönüştü. Bu ailede birçok unutulmaz anı paylaştık, güzel dostluklar kurduk. Sizlerin desteği olmadan bu noktaya gelmek mümkün olmazdı. Bu yüzden hepinize kalpten teşekkür ederiz. Bundan sonraki süreçte sadece Counter Strike 2 takım ile devam edeceğimizi bildirmek istiyoruz. Branşımızla ilgili duyurular çok yakında yapılacaktır. Herhangi bir drama arayan espor camiasına bu dramayı yaşatamadığımızdan dolayı özür dileriz :).” dedi.

L2W Esports VALORANT oyuncuları transfer oldu

Yapılan duyuruyla beraber espor organizasyonu VALORANT kadın takımı VALORANT Fiora takım koçu ve oyuncularının Lil Divas Espor’a transfer olduğunu da duyurdu. Takım koçu Talisca, ve oyuncular daffy, shadsi, majamia ve Aurora artık Lil Divas Espor bünyesinde olacak.


İlginizi Çekebilir:

VALORANT Champions 2023 finali izleme etkinliği Kadıköy Müze Gazhane’de

İletişim: esrasenekci@gmail.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor