Connect with us

Espor

LCS 2021 Sezon arasında şimdiye kadar yapılan tüm kadro değişiklikleri sizlerle

İlkbahar ve Yaz Sezonları arasında değişiklik yapan tüm LCS takımları burada.

LCS

MSI sona ermişken, LCS’de sezon ortası kadro değişim dönemi hala devam ediyor.

24 Mayıs’ta Riot Games, dünya çapında kadroların kilidini açtı ve takımların kadrolarını güçlendirmek için hamleler yapmasına ve bu sonbaharda League of Legends Dünya Şampiyonasına hak kazanmak için savaşacakları takımları oluşturmaya izin verdi.

Şimdiye kadar LCS’de gerçekleşenler:

100 Thieves

Zikz yerine baş antrenör olarak Reapered geldi

100 Thieves, sezona büyük bir teknik direktör değişikliği ile başladı. Baş antrenör Anthony “Zikz” Gray ile yollar ayrıldı ve eski Cloud9 baş antrenörü Bok “Reapered” Han-gyu’yu işe aldı.

Yeni başlangıç ​​orta koridor oyuncusu olarak Abbedagge satın alındı

100 Thieves, bu sezon LCS takımlarının ilk büyük sezon ortası transferini gerçekleştirdi. Orta koridor oyuncusu Abbedagge’ı Schalke 04 Esports’tan satın aldı.

Damonte içerik oluşturmaya odaklanmak için ayrıldı

Takım onu ​​başlangıç ​​dizilişinden çıkardıktan sonra Damonte, geçen “çalkantılı iki buçuk yıl” sonrasında Twitch, TikTok ve diğer platformlarda tam zamanlı bir içerik yaratıcısı olacağını duyurdu.

Evil Geniuses

Deftly’yi serbest bırakıp Danny’i başlangıç alt koridoru olarak başlatmaya hazırlanıyor

ADC ile değişiklere başlayan Evil Geniuses, Matthew “Deftly” Chen’i organizasyondan serbest bırakıp 17 yaşındaki Evil Geniuses Prodigies çaylak alt koridor oyuncusu Kyle “Danny” Sakamaki’yi (eski adıyla Shiro) başlangıç ​​pozisyonuna terfi ettirdi.

Golden Guardians

Thinkcard’ı işe aldı ve Spookz ile çift yönlü antrenöre geri döndü

Kublai “Kubz” Barlas Mart ayında takımdan ayrıldıktan sonra, Golden Guardians eski Dignitas koçu Thomas “Thinkcard” Slotkin’i yeni baş antrenörü olarak işe aldı. Değişiklikle birlikte, geçici baş antrenör Samuel “Spookz” Broadley ile Thinkcard akademi takımı ve ana takım arasında çift yönlü koçluk yapacaklar.

Solo başlangıç takımına alınıyor, Niles ve Newbie’yi akademi kadrosuna taşınıyor

Altın Muhafızlar ilk olarak 3 Mayıs’ta Akademi kadrosu için üst koridor oyuncusu Colin “Solo” Earnest’i imzaladı, ancak 16 Mayıs’ta onu as takıma alacağını duyurdu ve Akademi için başlangıç ​​kadrosuna Jonathan “Chime” Pomponio’yu takıma kattı.

Fire Flux Esports VALORANT kadrosunu duyurdu!

5 Ronin 2021 Yaz Mevsimi kadrosunu duyurdu!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor