Connect with us

Espor

LCS 2022 Bahar Mevsimi 1. hafta maçları tamamlandı

Temsilcilerimiz Closer ve Luger arasındaki mücadeleden galip ayrılan taraf Closer oldu

LCS 2022 Bahar Mevsimi 1. hafta maçları tamamlandı

Kuzey Amerika ligi LCS’de 2022 Bahar Mevsimi 1. hafta karşılaşmaları tamamlandı. LCS’te mücadele eden iki temsilicimiz, Can”Closer”Çelik ve Fatih”Luger” Güven dün akşam karşı karşıya geldi. Closer’ın önderliğinde vadiden galibiyetle ayrılan 100 Thieves, ilk haftayı kayıpsız kapatarak zirveye yerleşti. Öte yandan Luger’in ekibi Counter Logic Gaming, haftayı iki mağlubiyet ile kapatarak beklentilerin altında bir başlangıç yaptı.

Üst sıraları yakından ilgilendiren mücadelede Cloud9, zorlu rakibi Evil Geniueses’ı mağlup ederek galibiyet sayısını ikiye çıkardı. Bir diğer temsilcimiz Blue ise, Dignitas formasıyla çıktığı ilk iki maçı kazanmayı başardı. Dün gece TSM karşısında alınan galibiyette temsilcimiz takımı için önemli bir rol oynadı.

LCS 2022 Bahar Mevsimi 1. hafta 2. gün sonuçları

  • Counter Logic Gaming  0 — 1  100 Thieves
  • Fly Quest  1 — 0 Golden Guardians
  • Dignitas  1 — 0  TSM
  • Immortals  0 — 1  Team Liquid
  • Evil Geniueses  0 — 1  Cloud9

Normal sezona son şampiyon 100 Thieves karşısında mağlubiyetle başlayan Team Liquid, nispeten zayıf rakibi Immortals karşısında hata yapmadı. Fly Quest ise önce CLG, ardından Golden Guardians’ı mağlup ederek lige beklentilerin üzerinde bir başlangıç yaptı. LCS 2022 Bahar Mevsimi’nde birinci hafta oynanan karşılaşmaların özet görüntülerine buradan ulaşabilirsiniz.

LCS’te ikinci hafta mücadeleleri önümüzdeki Pazar TSİ 00:30’da Dignitas vs Evil Geniuses maçıyla başlayacak. Haftanın maçı ise aynı gün 02:30’da Cloud9 ile Team Liquid arasında oynanacak. Temsilcimiz Closer’ın ekibi 100 Thieves ise ikinci günde EG ekibine karşı önemli bir sınav verecek.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor