Connect with us

Espor

LCS Pro View, 2021 Yaz Mevsimi için ücretsiz ve premium sürümleri ile geri dönüyor

Sezon başladığında aksiyona Pro View ile en yakından şahit olun.

Pro View

Riot Games’in bugün yaptığı açıklamaya göre, LCS Pro View özelliği, bir süredir kullanılamamasının ardından 2021 Yaz Mevsimi için dönüş yapıyor.

Sistem, hayranlara mevcut en iyi ürünü sunmak için geliştiriciler tarafından “sıfırdan” tamamen yeniden inşa edildi. Ekip ayrıca, tüm izleyicilere hem ücretsiz hem de aylık 6,99 ABD doları fiyat etiketine sahip olacak bir premium sürüm sağlayarak Pro View’i profesyonel League of Legends hayranları için daha erişilebilir hale getirdi .

Pro View’in ücretsiz sürümü, oyun başına iki profesyonel oyuncunun bakış açısı ile gelirken, premium sürümde tüm oyuncu bakış açılarına atlamak için mümkün olacak. Çoklu görüntü oynatıcı, oyuncu bakış açısı önizlemeleri ile de yenilendi. Ayrıca, her maçtaki heyecan verici veya önemli anların tekrarlarını içeren gelişmiş bir öne çıkanlar zaman çizelgesi eklenmiş durumda. Her oyun, yeni başlayanlar için gerçek zamanlı istatistikler ve ipuçları ile güncellenecek şekilde ayarlanmış.

Ücretsiz sürüm, özelliğin içerisine dahil edilen olası sponsorluklar ve reklamlarla birlikte ücretsiz olacaktır. Premium aboneler, tüm ücretsiz özelliklere, ayrıca ek profesyonel oyuncu bakış akışlarına ve mevcut olduğunda harita akışına erişebilecek. Ayrıca, genişletilmiş takım iletişimi kısmı. Oyuncuların öne çıkan karışık listeleri ve haftalık en iyi oyunlar dahil olmak üzere birçok başka özel ürün de yer alacak.

2021 LCS Summer Split 4 Haziran Cuma günü başladığında Pro View’a geçebilirsiniz. Daha fazlası için buraya tıklayabilirsiniz.

God of War: Ragnarok’un çıkış tarihi 2022 yılına ertelendi

For Honor, Darkest Dungeon ve daha fazlası Xbox Game Pass’e geliyor!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor