Connect with us

LoL

LCS’te yarı finalistler belli oldu: İşte LCS yarı final eşleşmeleri ve programı

LCS’te yarı final eşleşmeleri ve program:

LCS’te dün oynanan son çeyrel final maçından sonra yarı finalde yer alacak tüm takımlar belli oldu. İşte yarı final eşleşmeleri ve programı:

LCS’te çeyrek final maçları FLY – GSS ve TSM – FOX ekipleri arasında oynandı. Heyecanlı maçlara sahne olan çeyrek finallerden yarı finale yükselen ekipler TSM ve FLY ekipleri oldu. Ekipler yarı finalde Team Liquid ve Cloud9 ile eşleşti.

İlk çeyrek final maçı FLY ve GSS ekipleri arasında oynandı. bo5 formatında oynanan seride çekişmeli maçlar oldu. Kazanan ise 5. maçın sonunda belli oldu. Seriyi kazanan ekip rakibini 3-2 geçen FLY oldu.

2. çeyrek final maçında ise Broken Blade’li TSM ve FOX ekipleri karşılaştı. Serinin ilk maçını FOX ekibi kazansa da TSM serinin kalan maçlarında rakibine büyük bir üstünlük kurdu ve maçı 3-1 kazanarak yarı finale yükselen ekip oldu.

Broken Blade yine formunda: TSM çeyrek final maçında FOX’u 3-1 yendi

Yarı final eşleşmeleri

Çeyrek finallerde alınan sonuçlardan sonra yarı final eşleşmeleri de belli oldu. FOX’u yenen TSM Cloud9 ile, GSS’yi yenen FLY ise Team Liquid ile eşleşti. Maçlar 6 Nisan ve 7 Nisan tarihlerinde oynanacak. Teknik olarak her iki maç da 7 Nisan gibi gözükse de biri 6 Nisan’ı 7 Nisan’a bağlayan gece TSİ 00:00’da oynanacakken, diğer maç 7 Nisan’da TSİ 22:00’da oynanacak.

[su_table]

Tarih Saat Takımlar
7 Nisan 00:00 C9 vs. TSM
7 Nisan 22:00 TL vs. FLY

[/su_table]

Not: TSM-Cloud9 maçı 6 Nisan’ı 7 Nisan’a bağlayan gece 00:00’da oynanacaktır.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL