Connect with us

Güncel

League of Legends Debonair etkinliğinde puan sistemi nasıl çalışacak?

Riot Games, League of Legends için Debonair etkinliğini yayınlamaya hazırlanıyor!

Riot Games, League of Legends için Debonair etkinliğini yayınlamaya hazırlanıyor. Ancak bu etkinlik sırasında, oyuncuların oyunu oynayarak kazanmak için kullandıkları puanlar biraz değiştirildi. Bu sefer oyuncular, oynanan toplam oyun sayısından ziyade, oynadıkları süre için puan kazanacaklar.

Riot Games’e göre bu yeni sistem, çok fazla zaman ve çaba harcamasına rağmen oyun kaybeden oyuncuları ödüllendirmek için tasarlandı. Oyunun oyuncuları daha uzun oyunlar oynamaya teşvik ettiği bir araç olacak.

Oyuncuların Debonair etkinliğinde puan kazanma yöntemi çok basit. Oyuncular ne kadar çok zaman harcarlarsa o kadar çok puan kazanırlar. Daha önce, puan ve etkinlik jetonları kazanmak için oyuncuların belirli sayıda oyun oynaması gerekiyordu. Eskiden 3 ile 5 arasında değişen oyun sayısı ve tabii ki kazanmak veya kaybetmek toplam puanları etkiliyordu.

Sorun, bazen oyuncuların aynı maçta 40 dakikadan fazla harcamalarına rağmen oyunu oldukça kötü bir şekilde kaybetmeleri oluyordu. Ancak yeni sistem, oyunu kaybetmelerine rağmen daha uzun süre oynamaları durumunda oyuncuları daha yeterli sayıda puanla ödüllendirecek. Debonair etkinliğinde olacak puan sistemi hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi hemen aşağıdaki yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın!


İlginizi Çekebilir:

VALORANT Hareketi Kes serisinin 70. bölümünü izlemeyi unutmayın!

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel