Connect with us

LoL

Nunu da değişiklik yapılacak şampiyonlar arasına eklendi

Uzun bir süredir profesyonel sahnede göremediğimiz Nunu değişecek.

Uzun bir süredir profesyonel sahnede göremediğimiz Nunu değişecek. Riot Games’in resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamaya göre League of Legends güncellemeleri arasında Nunu’nun da adı yer alıyor. Kısa bir süre önce Swain’i değiştiren, sonrasında da Irelia üzerinde değişiklikler yapan ekip, şimdi de birkaç şampiyona el atmayı planlıyor.

Riot Games bu değişiklikleri oynanmaya yüz tutmuş şampiyonlar ve güncellenmesi gerektiğini düşündüğü şampiyonlar üzerinde yapıyor. Görsel detaylardan oynanışa kadar birçok değişikliğe tabi tutularak adeta yepyeni bir formda şampiyonlar sunan oyun, son dönemde şampiyon güncellemelerine ağırlık vermiş durumda.

Sadece Nunu değil

League of Legends’ın resmi internet sitesinde yer alan “Gelecek Güncellemeler” bölümünde yer alan bilgilere göre sadece Nunu üzerinde değişiklik yapılmayacak. Sihirdarlara verilen bilgilere göre bu şampiyon ile birlikte Akali ve Aatrox isimleri de yer alıyor.

Aatrox, Akali ve Nunu üzerinde yapılacak değişiklikler görsellik ve oynanış açısından bu şampiyonları değiştirecek. Büyük ihtimalle rolleri değişmeyecek olan bu şampiyonlar, oyunda eskisine göre daha aktif roller alabilecek yetenek kitlerine ve daha “modern” görünümlere sahip olacaklar gibi görünüyor.

Önce PBE’de görülecek

League of Legends’a gelecek güncellemeleri daha önceden denemek isteyenler, oyunun PBE yani deneme sunucusunda yeni özellikleri test edebiliyorlar. Yakın bir dönemde PBE sunucusunda kendine yer bulacak olan şampiyon değişikliklerini oyunun PBE sunucusundan görebilirsiniz. Eğer PBE hesabınız yoksa Playerbros’tan ayrılmayın, gelişmeleri aktaracağız!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL